Fúzy - začnú mi vôbec rásť?

Príspevok v téme: Fúzy - začnú mi vôbec rásť?
Marek18,5

Ahojte, mám taký pre vás možno smiešny problém ale nepíšte mi tu prosím vás že by som mal byť rád že sa nemusím holiť... Ide o to že mám 18 a pol roka a nerastú mi fúzy... No vlastne rastú ale sú to len smiešne fúzy nad nosom a ešte pár chlpov(konkrétne asi tak 10) na brade... A holiť si ich musím aj tak, pretože keď si ich 2 dni neoholím vyzerám ako debil... Aby ste ma pochopili ja by som chcel normálne fúzy na tvári, aby som ich mal aj po bokoch a aby mi rástli aj na brade, proste všade kde normálne mužom rastú, 2. možnosť je že by som nemal fúzy žiadne a zvykol by som si na to, lenže to je bohužiaľ nemožné, keďže mám tých pár trápnych chlpov ktoré si aj tak musím holiť... Chcem sa opýtať na vaše skúsenosti(hlavne mužov teda) kedy im začali rásť normálne tvrdé fúzy(aj po stranách)... Myslíte si že sa to ešte zmení? Geneticky to dané určite nemám... Mám z toho celkom komplex...

jo jo

Nooo čítam čítam a pravda je, že mne už vypadali skoro všetky fúzy. Čo mi v poslednom čase, ale najviac pomáha a fúzy začali zasa rásť je orgánový olej. Pozor nie 100%. Treba ho rozriediť z olivovím olej. Asi 20% oregánového a 80% olivový. Natierať a ráno večer si dať malú ližičku. Kua fakt to pomáha.

pavel y

Pokiaľ si blonďák alebo nižšieho vzrastu, tak si budeš musieť trochu počkať. Tmavší alebo vyšší chalani zarastajú už v 15,16-tich, ochlpenie majú veľmi husté a často im zrastá obočie. Blonďáci majú nevyrazné ochlpenie počas celého života...

david2111

Mám 19 a mám ten istý problém. K tomu mi ešte dosť čudne a nepravidelne zarastajú nohy. Na niektorom mieste mám ochlpenia veľa a na niektorom zas skoro žiadne. Dúfam, že sa to zmení.

Renoo16

JA SOM MAL FUZY UZ KED SOM MAL 15 A TO LEN NA BRADE..POTOM V SESTNASTICH SOM MAL AJ BO BOKOCH...NEBOJ AJ TY BUDES MAT..

frey34523452

musis si asi dlhsie pockat. niekto uz je v 16tich zarasteny ako matuzalem a niekto ani o 10 rokov neskor si nema sancu vypestovat nejaku bradu alebo knirek ako hitler :D a je to dane geneticky, pravdepodobne aj tvoj tatko si dlhsie musel pockat

perkelt

Z toho komplexy vôbec mať nemusíš. Skôr naopak, buď rád že s tým nemáš toľko roboty.
Počkaj keď zarastieš a ženské ti budú píliť uši že picháš (nie je pichať ako pichať) - potom si tu na to spomeň :)