Dukanova dieta?

Súvisiaci obsah

JessicaI

Niekedy si chodim precitat na stranku Dukanovej diety co tam dievcata pisu v otazkach a odpovediach. Dnes som citala ako jedna Dukanka pise, ze je chora. Ma zapal obliciek. Doktorka a sestricka jej povedala, ze v poslednej dobe toho mali viacej a vsetky pacienky sa stravovali podla Dukanovej diety. Ja som im tam kedysi pisala, ze mi to v zdravej vyzive Natur House hovorili, ze je vela zien co zostalo chorych na oblicky a preto ked som pri tej diete zacala krvacat prestala som ju drzat s prelaknutim, ze mam nieco s oblickami. Nastastie zblbol len menzes. K Dukanovej diete som sa vsak uz nevratila. Nechcem prist o zdravie. Ako teraz chudnem sa mozete docitat v roznych temach tu o chudnuti a zatial sa mi dari.

JessicaI

nathalia09

Ja som mala len tie kvapky... nic viac som nechcela pretoze ked som tam bola drzala som prave Dukanovu dietu. Potom som sa zacala stravovat podla svojho a od septembra 2012 po dnes som zhodila priblizne 12,5kg. Teraz mam 93,6kg. nevedela by som sa dryat stravy ktoru mi niekto predpise takze to ani skusat nechcem. Ja sa drzim toho,ze telo ma dostavat vsetko len v malom mnozstve a viem,ze tam by napriklad s bravcovym a napr.slaninkou nesuhlasili.

nathalia09

jessical-bola som v Tt v tescu v Natur House,a chcem to skusit.-síce vyjde to dost draho,ale už si neviem dať rady,som nespokojná so svojou postavou,a už ozaj musím niečo zo sebou robiť.ty si to dodržiavala????

tionimonin

drzala som dukanovu dietu pol roka, mozem len odporucit... navyse som pocas nej pravidelne behavala a cvicila brucho, vsetky informacie som cerpala z tohto webu -odkaz odstránený-

urcite, pokial mate baby dost energie a chute, nedrzte len dietu samotnu, ale pridajte aj trochu aktivity... vyplati sa to, budete mat vypracovane bruska a aj omnoho lepsi pocit

JessicaI

nathalia09

Poznam Dukanovu dietu aj Natur House.

Zacla som v septembri 2012 drzat dukanovu dietu. Precitala som si na internete stranku Dukanovej diety ( su tam dobre rady a recepty) a mam precitanu knihu o tejto diete. Neodporucam ju vsak. Musim priznat, ze mi pomohla nastartovat sa ale po 16 dnoch som dostala krvacanie ktore som si nevedela vysvetlit a dost ma sokovalo hlavne preto, ze v Natur House v Trnave TESCU ma pred touto dietou vystrihali, ze nieje zdrava a mozem prist o oblicky. Po dvadsiatich dnoch som presla na normalne zdravsie stravovanie. Pisem o mojom stravovani na roznych temach o chudnuti. Z Natur House som mala flasticku s kvapkami CINARKI ale nezistila som, ze by mi v niecom tieto kvapky pomohli. Som vsak spokojna s tym ako sa teraz stravujem a ako chudnem a pritom nemusim ani cvicit.

Precitajte si dievcata, ktore chcete schudnut viacero tem ochudnuti a uvidite, ze sa tam najdu velmi dobre rady.

slimacka

dukanovu dietu som este nedrzala. skusala som vsak ine diety, niektore fungovali podla mojich predstav, ale nevydrzala som ich drzat. pri niektorych som sa vzdala este pred ich zacatim a na niektore si netrufam. porzi si tento web, je tu mnozstvo diet www.dietyachudnutie.sk a myslim si, ze najdes aj zdravsie riesenie, ako dukanovu dietu.

JessicaI

nathalia09

Moja rada je jest menej a zdravsie 5x denne. Pit 2-3L vody. Jednu salku odstatej vody alebo teplej vody s citronom a moze byt aj bez citronu na lacno. Potom ranajky asi za pol hodiny az hodinu. Nic si nevycitat ... jest s chutou a vedomim, ze s trochy prehresku sa nic nemoze stat. Ja chem tiez schudnut a zatial sa mi touto metodou dari. Vcera som vsak bola zaviezt tortu na svatbu a mala som tam gulas, slane kolaciky a asi 5 zakusov. Prekvapenie dnes rano bolo... 1,20kg dole. Som zo sebou spokojna a ked sa mi niekedy stane, ze vaha ide trochu hore nic si z toho nerobim. Vravim si, ze to nic nieje len obcasne zakolisanie. Treba to brat nie zo stresom a strachom ale kludne bez vycitiek. Vravim si co mi chuti to moje telo spali skor ci neskor, ale spali...