Dukanova dieta?

Súvisiaci obsah

bubu777

exbaculka:
ahoj zaujalo ma to idem si to precitat, a to naozaj si dala dolu 15 kg? ziadne kilecka nepribudaju, mohla by si mi napisat nejake info, velmi pekne dakujem, a inak tesim sa stebou pretoze to je naozaj uzasne:)

nathalia09

ahojte dievčata,tak ako sa vám darí?u nás sú teraz cez víkend hody,do kelu-samé výhovorky,čo?:)ale nie,už do kelu musí to skončit,a hotovo :)

exbaculka

Diety su všelijake..ja vám odporúčam Nepdiet...okrem diéty rýchlovkz majú aj vyvážené stravovacie režimy kde máte zaručené 8-9 kíl do mesiaca alebo 7 kíl za 10 dní..pod dohladom lekára! Ja mám dolu - 15 kíl :) abez hladu, športu a námahy..kuknite si chudnut.com

DanielaMitan

Cafte baby,

mate nejake tipy na jedalnicek? Ja idem podla tychto potravin - -odkaz odstránený- - ale uz zacinam jest fakt stereotypne veci. Mozme vyzdielat nejake tipy na jedlo, potesim sa :)

Vdaka!

nathalia09

ahojte dievčatá,
tak ako sa vám darí???ja už končím PN,a od pondelka už idem ozaj naostro-velmi chcem,ale aj začnem chodiť na zumbu,tak snád sa mi už konečne začne dariť.

amlody

nathalia09
ja priznavam a bez vycitiek, ze by som si dala a nezavahala by som ani na sekundu :)ale to je jedno, ved to nezanmena, ze ked si si dala koleno, ze to konci, aspon si viac nastartovala metabolizmus a ides dalej, nic sa nedeje :) a ten pocit sklamania samej seba poznam veeelice dobre, ale co uz s nami :))

Mrska Silvuska

...jeeej, az teraz citam ostatne komenty...2kg za 4 dni??? a to je zdrave?
pokial viem, optimal je 1,5-2 kg za mesiac!

Mrska Silvuska

nathalia - naco je to dobre? stresujes sama seba. Dieta? nie. Inak sa stravovat, viac hybat a bude ti fajn.

okrem toho - treba citaj o dukanovej diete aj negativne veci, nielen pozitivne...ja by som "do nej" nesla ani keby mi zaplatili...

nathalia09

ahojte,
tak som velmi sklamaná,zas som to porušila a zasa len od začiatku-je toto vôbec možné?Boli sme s mužom na večeru a museli som si dať výbornú pochúťku,pečené kolienko,no nedali by ste si???a teraz len samé výčitky,som velmi smutná:(
ach jaj:(