Dukanova dieta?

Súvisiaci obsah

tobian

nathalia09
tak ako ti to ide?inak aj u nas bol jarmok,len som tak preglgala,vsetko tam tak vonalo mnnaam,ale nedala som si nic :-)
inak ja si chcem ten Dukanov chlebik urobit ved hadam chuti,zatial som si robila len tie palacinky,ale chystam sa aj tu pizzu a nejake placky cuketove,ved uvidim,ak nieco vyskusam tak dam vediet

baby nevzdavajte to pokracujte aj ked ste porusili pome ideme dalej nech nejako vyzerame aj ked leto konci to nevadi,my uz budeme pripravene vele stastia :-)

tobian

amlody
ahoj,tak ja som sa dnes vazila,po tyzdni o 2kg menej :-) celkom ma to potesilo a to si nedavam len nizkotucne,az tak to nechcem prahanat,ale vcera som si dala dve hrusky co som teda nemala,ale nelutujem boli dobre chááá... a zase budem statocne dodrzovat
Inak aj ja som uz drzala vselico a 90novu tiez a schudla som pekne a nic tam nechyba,je to celkom zdrava dietka,ale tiez potrebujem zmenu a nevydrzim dlho byt na tom istom jedle

nathalia09

ahojte,takže dnes začínam:)
raňajky:biely jogurt s ovsen.otrubami
Inak chcem sa vás opýtať piekla ste už niektorá chlieb s ovsen,otrúb???kamoška si robí také placky a pečie ich v rúre 3 minúty.

RNG

Nikto nepochybuje o tom, ze obmedzujuce diety pracuju, pokial ich drzis. Problem je len, ze sa nedaju drzat cely zivot a po skonceni sa zvacsa vaha vrati spat, ba dokonca casto aj ovela vys.
Takze problerm nie je schudnut, ale si to dlhodobo udrzat.

amody

ahojte, akosi nas tu zostalo malo...no ja som vcera porusila, celeeee zle, boli sme na vylete a za obet padli bryndzove halusky s klobasou :) ale boli supeeeer, no a už potom bol celý den jeden prehresok za druhým
takze dnes uz klasika, cisto bielkoviny so zeleninou, hodinky Zumba a pol Tae bo. Plánované zajtrajšie váženie odkladám asi na neviem ani kedy :)
katyyyy
supeeer, ty to tu tusim jedina drzis poctivo, ale tak aspon nas motivujes, super ako ti to ide :) len tak dalej
ostatne baby co, kde ste, ja vaszlakali halusky???:)

katyyyy_

ahojte baby 1 faza za mnou a dole 1,5 kg brusko sa mi zmensilo o vela a zadok o 2 cm :D velmi sa tesim a vy ako ste na tom ? :D

nathalia09

amlody,máš pravdu viem,ale aj tak asi nemám pevnú vôľu,po ktorej túžim,ale stále verím,že s vašou pomocou to zvládnem:)
MUSÍM:)

amlody

nathali09
nevadi, nic sa nedeje, vies kolkokrat som ja uz zacala aj skoncila, ale tak lepsie teraz na zaciatku ako v strede...a mozno ti to potom pojde lepsie a bude to 100% :) nic sa nedeje, hlavu hore, casu mame dost

nathalia09

ahojte,tak dievčata mna to mrzí,ale som to dnes porušila,robili sme lečo,a musela som si dať.A teraz je u nás jarmok,tak zajtra idem s manželom do mesta,takže asi ma bude lákať niečo napr.žemľa s kuracím maskom:(takže začnem sobotu....A tak som sa tešila:(