Manželstvo

Príspevok v téme: Manželstvo
miselka007

Ahojte, mám takú jednu otázočku a neviem či mi budete vedieť poradiť z vlastnej skúsenosti alebo zo života.
Jedná sa o to, že mám priateľa s ktorým sa veľmi milujeme a chceli by sme sa vziať. Lenže je tu taký problém že on už bol raz ženatý a je rozvedený. Ja som ešte stále slobodná. Veľmi by som chcela svatbu v kostole ale už to nie je asu možné. Preto sa chcem opýtať či sa to nedá nejak zrušiť to jeho predchádzajúce manželstvo aby nam povolili svatbu v kostole. Je to nejak možné aby mal to povolenie? Ja viem že sa môžme vziať aj na úrade ale kostol je predsa kostol.
Ja si ho ale aj tak vezmem, aj keď to bude na úrade, len som sa chcela teda spýtať či sa to nejak dá alebo nie.

Veľmi pekne vám ďakujem

miselka007

vedma tak to neviem kolko teda vydrzi... jej rodina sa nedoziva dlho a ma aj svoje zdravotne problemi.. ja jej to prajem nech je tu kolko chce, ja s tym nemam problem :))

miselka007

vedma dakujem a nie, nechyba nam sukromie.. mame svoju vlastnu velku izbu, ona ma svju a este jedna je volna... a este aj havka tam mame :DD noo svokra ma 58 rokov

miselka007

vedma nie neplanujeme... byvame v trojizbaku ktory uz bude potom nas ked sa svokre nebodaj nieco stane.. dufam ze nie, nechcem to´privolavat... a ked budeme cakat babo tak sa svokra zide.. nechceme sa stahovat a nechcem ani ja a ni priatel.. naco? nam je tam velmi dobre.. a konecne mame svoje, najprv sme byvali v podnajme ale konecne sme uz tam..

miselka007

vedma ja uz aj teraz zijem so svokrou, mame uzasny vztah uz dva roky a vobec sa nestazujem... je nam spolu fajn, tolerujeme sa a vychadzame spolu dobre.. takze toho sa neobavam :)