Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

smutna

Ahojte som tu nova mam 20 rokov a mam uz dlhsie depky,ale nie take,ze som len smutna.Viete rano sa zobudim s pocitom,ze nemam co robit na tomto svete,podarilo sa mi dostat na vysoku skolu,mam rodicov a priatelov,ktori ma miluju a podporuju a mam aj priatela,ktoreho milujem a aj on mna sme spolu uz 2 a pol roka,tak to nieje len take decke splanutie dvoch srdc,nemali sme to velmi lahke bo on nie je z mesta ako ja,tak vztah na dialku,ale presli sme tym.Moj problem je to,ze nemam chut zit neviem co vlastne chcem od zivota,viem ze mnohy ludia tuzia mat to vsetko co mam ja aby boli stasny,aj ja som obcas stasnta,ale tuzba zmiznut s toho sveta je velka a vymika sa mi to y ruk,ja nikdy som si neublizila nie,ze by som nemala na to odvahu,ale preto,ze by som nedokazala ist na druhy svet s tym,ze som tym ublizila vela ludom,hlavne rodicom.Ja velmi chcem mat rada svoj zivot,ale nedari sa mi,uz mamvam s toho take depky,ze sa nestravujem ako by som mala,stale mam hlavu v smutku.Viem ze asi budem musiet nieco zmenit na svojom zivote,aby sa mi to podarilo ale zatial neviem co.Prosim poradte mi ja nevladzem uz sama zo sebou,bojim sa ze raz budem uz natom tak zle,ze si sama ublizim.Prosim velimi pekne poradte mi co dalej....

minnetka

Ahoj Sofi:-) Problém je v tom, že môj priateľ,a vlastne ani nikto, tie moje nálady necháper.-( proste...z ničoho nič na mňa niekedy doľahne taký smútok, že ak náhodou pozerám nejaký film, obyčajné objatie dvoch ľudí ma tak rozplače,že neviem prestať:-)
Zažila som kedysi dosť zlý zážitok, môj dedko spáchal samovraždu- obesil sa,a ja som ho našla...a dodnes je to vo mne hlboko zakorenené...a potom ten zbabraný vzťah s bývalým priateľom,veľmi som mu ublížila,a priom jedna časť zo mňa po ňom stále túži,hoci súčasného priateľa ľúbim a neviem si predstaviť život bez neho...proste to všetko na mňa dolieha...
Ale tu mám pocit,že ľudia v tejto téme mi budú rozumieť.-)

sofinka

ahoj Minnetka, ja som tu tiez nova a mne sa tu tiez zdaju ludia taky mily preto som sem napisala...
No ja neviem tiez uz ako dalej musime asi zdvihnut hlavu hore a skoncit s tymi naladami ty mas aspon toho priatela , to mas stastie ja muzom nedoverujem preto som odsudena byt stale sama..:(
a s coho tkveju tie tvoje nalady presne z toho ze ti nieco chyba ci z niecoho ineho? hm? mozno som to uz zazila resp. s tym uz presla...

minnetka

Ahojte...som tu nová:-) Predtým som chodila na tému A+B,ale...nejak som vzdávala boj,tak som náhodou klikla sem,a občas vás čítavam,hlavne ráno v práci,a normálne mám pocit,že tu by som našla pochopenie pre moje občasné depky..nemám takú normálnu depku,skôr niečo ako Sofinka..zmeny nálad,a pocit,že mi niečo chýba..pritom mám prácu..síce to nie je presne toč,o by som chcela robiť,ale je to fajn,mám dobrú mamku,milujúceho priateľa..iba často myslievam na to,aká som bola šťastná s bývalým,ktorého som odmietla kvôli tomu terajšiemu...tento je skvelý, úžasný muž,iba nie je taký citlivý ako bývalý,a nerozumie mojim smutným náladám...a mám bulímiu,s ktorou sa snažím prestať..
Vy mi tu pripadáte všetci takí milí,tak si pomáhate,zdvíhate náladu...chcela by som k vám patriť...