Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

ahoj miksinka. ja sa mam dobre. co mas nove ty? si doma alebo v zahranici?
pamatas na tie stare casy,ked sme tu vsetci pisali? a matelko? a ostatni? :-)

smiley central

MAX EPA som este nikde nevidela. skusim to teda s touto liecbou a uvidime. aka hodnota EPY je ta vysoka? treba mi pritom uzivat nejake doplnujuce vitaminy alebo mineraly? EPU pred jedlom alebo po nom? ryby tuk sa daval detom na priberanie, dufam po tabletkach sa nepribera.

olivia3

no ale po B vitaminoch sa pribera,ked jedna depka prejde, tak nadvazne pride druha,ta z pribratia. nepoznam dnes mlade baby,ktore by pribrali a boli spokojne.vasinou z toho padnu do dalsej depky. co tak prirodne liecivo z lekarne volne dostupne na predaj, ktore pomaha pri psych. poruchach..teda mierne ci zacinajuce depriesie.
ja by som doporucila taky ryby tuk s vyssim obsahom EPA. poznam tazsi pripad ktory si pomocou babl.s rybim tukom a vysokou EPA vyliecil depresie, na ktore bral sintet.lieciva a navstevoval psychiatra.skus

ajka74

neskusili by ste ryby olej? da sa kupit v tabletkach a hlavne si vsimnite obsah EPA-je to zlozka,ktora pôsobi proti depresiam a uzkostiam.Kamaratka chodila k psychologovi,psychiatrovi a uzivala hrbu tabl.,nakoniec si dala zvysenu davku tabl.ryb.olej a uz niekolko rokov funguje ako zdravy clovek.

suicidal tendencies

ja mám depku skoro stále. ale stále s ňou bojujem, nepoddávam sa smútku, keď začnem padať tak si vynadám a začnem niečo robiť. moja mama mi vždy vravela nesťažuj sa, máš predsa zdravé ruky aj nohy. mám kde bývať, mám prácu, mám rodinu. problémy boli sú aj budú, treba ich riešiť alebo to nejak prežiť. ale hlavne nezúfať. keď vám bude zle, spomente si na ľudí čo sú na tom horšie. nie je to síce fér, ale pomáha to. Sú ľudia čo žijú v biede, v bolestiach, a nemajú žiadnu nádej, a predsa bojujú. Myslite na to čo máte a nie na to čo nemáte. Nezáviďte, nenenáviďte. Zmierte sa s realitou a vyťažte z nej čo najviac. Buďte láskaví k iným ale aj k sebe. Verte v zajtrajšok. Každý prežitý deň je úspech, každý úsmev je viťazstvo. Ak sa Vám podarí niekoho potešiť, deň mal zmysel.

renka.r.

Už dlhšiu dobu som neštastná.. Ale posledný mesiac to už nezvládam. Nič ma nebaví,nechce sa mi von,neviem čo chcem a ani to čo nechcem.. Mám dobrú prácu ale ani to ma už nebaví, stále hundrem, nič mi nieje dobré a s ničím nie som spokojná.. Priateľ to nechápe, často sa hádame kvoli tomu, ľúbim ho ale mám menšiu chuť na sex a nechcem sa ani mojkať.. Rozčuluje ma že sa ma každý pýta čo mi je, neviem odpovedať.Niekedy nechcem aby sa ku mne ktokoľvek ozýval.Niekedy nemám chuť žiť.Mám zdedené choré nervy, rýchlo sa rozruším a som agresívna, neviem primerane reagovať.. K psychológovy ísť nechcem, ako dieťa som chodila a nemám dobré skúsenosti, neverím im. A nepomohli mi. Neverím nikomu, poraďte mi,aspoň nejaké voľne dostupné lieky,som zúfalá..

clearea

tak vela zalezi od psychosa, depresia je psychicka zalezitost, tak sa hodne zlepsi prave vnutornym postojom a zmenou pohladu.casto bez syntetickych liekov,co je lepsie.jednoducho vas vas psychos, ak je dobry odbornik,presvedci aby ste sa na veci pozerali inak ako ste sa zacali.vsetko teda ostava nezmenene,cela realita je ta ista len vas pohlad na nu je iny.o to vlastne ide,vymenit si okuliare z ciernej na pomarancou,ked nie na ruzovu-co je dalsi nespravny pohlad.casto po ruzovej pride cierna,lebo realita nikdy nie je ruzova,ale ani cierna.
a propo,je to svinstvo,ze len menite pohlad ale realita ostava.ta by sa mala zmenit,lebo ta navodzuje depky a dnes sa vazne zije v strese,uzkosti,jednoducho pod psa.stastne tie pokojne a vesele 70,80 roky.