Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

DJ HiDe

mira, no, ja som dost racionalne zalozeny, a dlhodobe stavy depresie alebo uzkosti nemavam...som spolocensky, a hladiaci do buducnosti, a to je proti tomu najlepsia prevencia...
ludia, ktori pachaju samovrazdy byvaju vacsinou zatvoreni doma, a jedina vec, nad ktorou sa zamyslaju je to, aki su na tomto svete zbytocni a preco ich nema nikto rad...to je vsak na dlhsie debaty a ja sa teraz ponahlam nieco doriesit, pekny vecer prajem :)

anita

miksinka,ahoooj!
Veru škoda :((
pete sa ti ozýva? Mne nie. Neviem, čo je s ním, aspoň malá informácia o tom, že je v poriadku by ma potešila.

miksinka

ahojte vsetci....anitka neviem kedy idem do nemecka,lebo zatial to nevyzera so mnou slavne....a ty ako?
pete ty mas mail....pozeram ze to tu uz nie je ako volakedy....skoda

giv

ja mavam taky stav tesne pred (PMS) a to si riadne poplacem hoci ani neviem z coho! mozno to znasobuje aj toto nizkotlakové pocasie.pozeram z okna: ani nohy! kazdy sedi zdeprimovany doma ;))

Summer

ok...ja som vzdy v poho a vesela,sem tam si mejby posomrem ale inak sa da:)..a teraz mam obdobie ze koniec.som bola vcera u kamaratky a snou sa vzdy len nasmejeme ale vcera sme si zapli film a ja som nemala ani najmensiu chut daco vraviet...a potom prisiel po mna kamarat a s nim som malo cize vzdy udrzujem konverzaciu aby sme prezili pekne chvile...ale teraz som nanho takmer nereagovala...proste by som najradsej plakala a nak mi dakto podava vreckovky ale nesmel by sa pytat co mi je lebo sama neviem...:(

mira

niekedy nepomoze nic hmotne ci liecive,jednoducho treba zmenit okolnosti,prostredie,zivotne smerovanie...aby sa zmenili vase pocity.

jonas

Depre caj? hladal som cez google a nasiel som toto:

www.zdraviezprirody.sk

je to ono? nechcem experimentovat, minule by som cely den hnacku,ked som si pomylil a dal si namiesto caju na chudnutie, laxativny caj. Poviem vam, radsej budem jest viac vlakniny.

petra24

postrehy,mavala som aj ja dakedy depky, ked som bola mladsia,no nejako to postupom casu preslo.Co som sa naucila je,ze niekedy nase dokonale telo dava depkou na znamost,ze mu daco chyba,daky vitamin, latka a pod.Klasika je ked som hladna,tak mam skor bojovu naladu,no pocula som,ze realne k depke prispieva aj unava,stereotyp a ked si clovek nenachadza pre seba cas.Mne co pomaha je,ked si v tazkej chvilke navarim Depre caj a polhodiny ho sama vychutnavam a rozjimam o tom ze aky je dnesny den pekny.

mira

DJ HiDe,to si sa z toho dostal tak rychlo? v príebehu jedneho tyzdna?myslim,ze sa to moze este vratit,vztahy sa liecia dlho.snad to nebude tak zle,ale dobre,ako sa to javi uz teraz.

DJ HiDe

Ja som pocitil depresiu naposledy minuly vikend..nepomahalo mi nic, skusal som pozerat televiziu, ist medzi kamosov a troska odviazat mysel, volal som aj kamaratke, s ktorou som prehovoril 500 SK, zo zufalstva som do seba nalial 3 plechovky red-bullu, no ked som zistil, ze mi nepomaha ani to, chcel som sa uplne spit, aby som na to zabudol..slo o to, ze som sa dozvedel, ze priatelka ma ineho, a dokonca sa s tym pred nikym netaji...doteraz mi je z toho zle, no nastastie som to nejako prekonal...:)