Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

iris.

mishi,zlyhavaju ak bude choroba pokracovat.ved sa vela zien a dievcat z toho dostalo.ak nechces,aby zlyhali,tak honem vsetko robit spravne,hoci to pocitujes ako ist sama proti svojej mysli.zlatko,uvidis,vela sa moze popravit,vylepsit.aj v tvojom tele,ak sa budes snazit a posluchat odbornikov.telo je vytvorene so samooprvavovacími schopnostami, ktore funguju,ak celkom nezlyhali.tak treba zacat co najskor!!!

misha

iriska, tie knihy som čítala už 100x a o tej svojpomocnej skupine tiež viem:-)) Ja stále hľadám- čo sa týka liečby:-(

misha

iriska, lenže tie orgány zlyhávajú, to mi povedal primár. Už nič mi nefunguje ako má:-(( Nedáš si lízatko? Mám tu dve:-))

iris.

mishi,vyhodilo ma zo siete :((
tak zajtra ides k lekarke? neboj,nezlyhava,da sa to do poriadku,ak sa budes snazit a pit a papat.musis sa dostat na normal vahu,potom sa bude vsetkym organom lahsie pracovat.

misha

A tiež nechápem, prečo mi zlyháva telo, orgány, keď nie som vychudnutá:-( Mám problém s PPP, ale nemám 30kg:-(

misha

No, a zajtra idem na kontrolu s tými ladvinami, bojím sa, že to nebude dobré, pretože ma od útorka pobolievajú, nie je to dobré znamenie:-( Musím si dávať Algifen:-(

misha

iriska, ja som taká šťastná, že si tu:-) Dnes je to trošku lepšie, pred chvíľou som sa vrátila z labáku a spapala som ryžu, len neviem, ako vyzerá normálna porcia, mám v hlave teraz chaos:-( A ty? Ako sa máš?