Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

babenka

ja mam asi creva chore,aj travenie.teraz som si dala zakysanku.ale nafukuje ma cely den.hladam moju temu a nie ju najst.
moj problem je psychickeho razu z velkej casti.lebo sa mi to objavuje iba doma a nikdy ked som odcestovana.tak tedy neviem co s tym robit.asi sa odstahujem :(( nech zjem cokolvek,nafuknute brucho.bojim,ci nie nejaky zapal criev.

misha

babenka, mne ani nehovor, ja mám to isté:-( Spapala som aj activie jogurty, a zatiaľ nič:-( V bruchu ma to tam všetko "tlačí":-(

babenka

ahoj.citala som tvoj vtipny pribeh.aj ho tu ides skopirovat?ja sa mam tak rozne s mojim bruchom a crevami.pisala som do "plynnatosti" :(

via

miksinka a ake mas lieky?kolko mas rokov?ja som mavala paniky zo zaciatku 2-3 krat za tyzden,teraz mavam väcsinou pred menstruaciou,tam aj zvysujem davky-odporucila mi doktorka,v tom obdobi ma to zvykne likvidovat.a ked nemam ataky je mi uzkostne,a ked mi nie je uzkostne je mi depresivne.potom mam dobre dni a potom sa to vrati.ako som uz pisala doktorka mi povedala,ze na nervovych zakonceniach mam este malo tej dobrej chemie,na to treba dlhsi cas..dnes mi tiez nie je najlepsie..

miksinka

via,teraz som pisala na uzkost!tie ataky su keda ako!niekedy za tyzden nic!a teraz mam pocit,ze mam miniatky kazdu hodinku!hruza