Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

nikuska

Bejka-ja som donedavna mala taky isty postoj ku vsetkemu,ale uz akosi nevladzem.Ma uz nebavy sa tvarit,ze je vsetko ok..ja uz fakt neviem.. :(

nikuska

Anitka,dakujem ti...Je to celkom dobry napad,len to,ze ja sa uz venujem niecomu co ma zachranuje od toho vsetkeho (tancujem) ale aj tak mi akosi chyba pokoj.V skole a doma..Neviem cim to je..Stale myslim na veci co sa davnejsie stali..na vsetky tia sklamania a podobne.Neviem,nechapem,ze preco...Som nejaka divna v poslednom case,ale aj tak dakujem,ze si napisala!

bejka

Prečo nie ste šťastné???? Veď život je taký krásny. Mňa nič nedokáže rozhádzať. Vždy sa nad tým usmejem a idem ďalej. Je kopu riešení, ako tú bolesť duše odstrániť.

anita

nikuska, ja nemám problém podobný tvojmu. Ale jedine ti môžem napísať, venuj sa niečomu, čo by ťa pri tom všetkom, čo ťa nebaví, bavilo. Napr.sa prihlás do nejakého krúžku. Tam budeš musieť chodiť, a tak to bude jedna aktívna pomoc proti svojej osamelosti. Lebo byť stále sama doma, tak sa nič nebude riešiť, iba zhoršovať. Aj hľadať kamarátku môže byť prospešné. Spolužiačku, s ktorou si rozumieš. Skús naplánovať viac času, ktorý by ste trávili spolu...hoci aj učením, alebo ísť na plaváreň, zacvičiť si. Potrebujeme všetci telesnú a duševnú aktivitu a priateľstvá. Blízke vzťahy liečia!!! Popremýšľa, urob plán. Lebo to je potrebné aby sa to zlepšilo. A keď budeš môcť, využívaj príležitosti uskutočniť ho!! A hlavne neprestávaj papať, lebo ti pribudne problém ďalší.
:))))

nikuska

Ahojte...
Ja mam tiez podobny problem ako kristi1.Mam poci,ze mi daco chyba.S mamou zacinam vychadzat strasne zle bo som na nu strasne hnusna,ale ani sama si nedokazem vysvetlit,ze preco.V skole mam stale viac a viac problemov-asi som si zle vybrala.No,nie asi,ale urcite.Velmi som olutovala,ze som si vybrala taku strednu skolu.Uplne ma to ubija.Nic mi kvoli tomi nevychadza lebo pridem zo skoly domov a okrem toho,ze doma nikdy nikto nieje,tak mam strasnu naladu.A pravdaze sa nemam o tom ani len s kym porozpravat lebo na kamaratky uz tak isto cas nemam bo sa mam vela ucit a manina je malokedy doma.Otca doma nemam lebo su rozvedeny a brat je na interante,ale aj tak s nim nevychadzam nejak ukazkovo.Uz mam pocit,ze sa ani nemam z coho tesit.Stale mi daco chyba.Mozno som nevdana aj to je mozne...Ja uz ani neviem co mam robit aby som si konecne mohla povedat,ze no teraz som STASTNA bo ten pocit pomaly ani nepoznam.Stale sa nieco stane co pokazi aj ten najkrajsi okamih.Stale mi je do placu.V kuse pocuvam len depresivne pesnicky lebo ine nezvladam.Prestala som chodit von uz aj cez vykendy co je u mna uplne nepochopitelne lebo to bola moja najoblubenejsia cinnost-flakat sa po vonku.Zacala som sa do seba uzatvarat ani neviem preco.Predtym som NIKDY taka nebola.Najnovsie hadky s mojou mamou su preto lebo nechcem jest.Ani neviem preco..proste mi prestalo chutit...alebo to robim len strucu??Ktovie...sama sebe nerozumiem.Prosim,ak mate podobny problem napiste...Dakujem!

anita

pete, už som ti napísala. Máš zrejme dosť návštev. Chceš sa povenovať? Popíšeme inokedy, ak teraz máš rodinu. Hmm?

pete

anita, dobré ránko prajem :)))) Dnes budes celavesela, tak ako ta vtedy brusko prestlo boliet.Napisal osm sem maóil mail pete7@atlas.sk tam mi môzete napisat.Anita,hmm??