Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

iriska, psychicky strašne, a bruško ma tak tlačí:-( Musím Ti pripadať smiešne, ale nervy mám v kýblu:-((((((((

iris

mishi,som tu.tak to bolo take dietatkovske jedenie.nic si nedavaj,moja. po dvoch dnoch je to ok. a zle ti je aj na zaludok,alebo iba psych.vycitky?
pete,to uz urcite spi.si na dlho odisiel.

anita

Pete, tak si skutočne odišiel :((
A mňa aj ten žalúdok prestal bolieť.
Tak si idem pekne do "spíchova" a zajtra si kúpime to avokádo, aby nám bolo spokojnejšie.
Dobrú noc.

anita

Si naozaj zaneprázdený.
A mňa zase bolí žalúdok! Ale neuveriteľne veľmi :(((( Asi sa idem "zvíjať" do postele :(

anita

Nie, neodišla. Tiež mám hodne práce, spoločenstva, a pomáham iným, takže sa nesústreďujem na seba.
Pete, to je pravda, že ak nič nezmeníme na tom, čo nie je závislé len na našom chcení, tak ovplyvňujme aspoň to, čo môžeme. Neubližujme si viac. Lebo sa viac zatvrdíme, uzavrieme, a potom, keď aj budú príležitosti, tak ich už neuvidíme. Alebo nebudeme príjemní iným, a sami ich svojou depkáčskou povahou odstrašíme. Nemyslíš?? Čo ty na to?

anita

To avokádo je pravda pravdúca.
Na 100g. obsahuje:
draslík(K).....490,0mg
horčík(Mg).....30,0mg
vápnik(Ca).....10,0mg
Denne by ho mali konzumovať ľudia vyčerpaní, trpiaci depresiami a neurózami. Posilňuje srdce, znižuje tlak. Má priaznivé účinky pri chorobách obličiek, pečene.