Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

miksinka

tak by si sa mohol odfotit a poslat mi uz konecne,nech sa potesim...!
on ma vobec nezanedbava to skor ja jeho!!!on je velmi zlatucky..
ako to bude s korunou,neviem,ale myslim,ze to pojde dole vodou....
ty kam sa chystas?co snubenicka?

frájo

miksinka,sak on moju fotku ani nema.nepozname sa tak dobre,ze by sme sa fotili.a nemame kde,ja nechodim tam ani lyzovat.by som si lyze polamal.iba tak na sankach :DD
ale on nic nestiha sa mi zda.som mu chcel najst novu kamaratku a takto ta zanedbava.ja pojdem pracovat za hranice,ale este neviem,mam viac ponuk len tak na par mesiacov cez zimu.
a nevies mi povedat,miksi,ako ta koruna vyzera v buducnosti?sak nemozem pomenit.preto nemozem robit s domom a idem prec.a teraz mi vobec nepracujes?len domka si?deti varujes stale sesternici?vari ti trosku zaplati aby si nebola bezdomovkyna?

miksinka

som tu,len chatujem s kamosom,tak nestiham!to bolo iba na 10 dni...ale dufam,ze uz coskoro budem mat pracovne povolenie...a bude vsetko ok....matelko mi o tebe nepisal aa ni fotku neposlal!ale jeho som uz videla!

frájo

si tu??
ani nepracujes?co si im dala kopacky?sak si mala peknu uniformu,ako to?a co teraz robkas?matelko ti nepisal o mne?

frájo

som ostal,miksinecka,ale ty tu nie si.skoda,som si chcel pocitat trochu tvoje pismenka.nic to,stretneme nabuduce.pozdravujem ta kazdy den a krasne si oddychni na slniecku :D

miksinka

jaj,mojo,uz tam nepracujem!ale zima uz tu prisla a mrznem sa stale! aty ako????sa pochval??
nikto ma nebali,je to hruza!kedy mi posles tvoje foto?

frájo

sa mi nestrachuj,lebo ti srdiecko vyskoci od strachu.a obliekas sa dobre alebo ta nutia stale mat rovnosatu v zime?lebo ochories.a si aj otuzila trochu?lebo nemci sa otuzuju, som pocul.

frájo

miksinka,co mas noveho?co ten tvoj vysnivany kamos dohodeny az zo slovenska?uz si ta zabalil?ako sa mi mas?preco nepises?ta tu nemozem precitat.mas tu vela novych kamaratok :D

miksinka

jooooooooooooooooooooooooj,ta mi nehovor,ze si odisiel!ja ta vyckavam,a ty si zdrhnes!ani sa nepochvalis ako sa mas!a ja sa tak strachujem???!!