Zničil ma, chcem sa zabit

Príspevok v téme: Zničil ma, chcem sa zabit
Thinner

potrebujem sa vyrozpravat a nemam komu.

pozname sa 2 roky, mame spolu akoze vztah - s tym ze on je zenaty a ma 2 deti. so zenou su spolu vraj len kvoli detom.
je o vyse 20 rokov odomna starsi. zrejme aj to malo vplyv na moje rozhodnutia: znepriatelila som si a ukoncila vztahy s veskerymi mojimi priatelmi a znamimi. lebo mi 2 roky vtlkal svoje zrele myslienky do hlavicky az som uverila ze moji priatelia niesu natolko zreli a vyspeli ako ja a nehodia sa ku mne. velmi mi teraz chybaju ale aj nechybaju, z casti mal pravdu. niekolko krat sme sa stahovali, a stale nevie na cas paltit najomne, stale klame najomcov. aj mna po vie ze poslal peniaze a 2 tyzdne po termine uhrady mi vola majitelka ze je to jej prva vyzva na uhradu najomneho, a nato mi on vravi ze ma neklamal. volam mu ked je nieco naozaj dolezite, ale zrusi ma, alebo povie ze ma vela roboty, a uz nezavola alebo si vypne telefon. raz som nasla v posteli vlasy inej farby nez mam ja. a samozrejme sa vyhovoril. nemohla som uverit ze ja osm jeho milenka a este k tomu by mal dalsiu, povedal ze mi zaplati vodicak, a ked uz som tam vsetko podpisala zase nezodpovedne nic nezaplatit a musela som si to zaplatit sama. vodicak som si urobila preto lebo povedal ze ksor ako ho dokoncim ma bude cakat nejake pekne auticko.

on ma velky manipulatorsky zmysel, dar reci, a peniaze.

mam pocit ze ma zneuziva. som hlupana, ale moji rodicia nemaju peniaze na moju Vs a samotna mama mi hovori ze mam to vydrzat lebo nevie ako budem chodit do skoly a zaco budem jest. pritom on mi uz takmer vobec nedava nijake vreckove. podotykam na zaciatku bol stedry ako honzik novotny. viem ze je velmi bohaty, a ja som v zlej financnej situacii.

ale velmi sa zato hanbim, som slapka ? uplne ma znicil pribrala som so stresu 12 kg, a teraz v piatky sedim doma a skladam pradlo. uz dalej nevladzem, nechce sa mi zit, vsetci maju na mna naroky az priliz vysoke. ako budem chodit len do skoly ked to skoncim. :(((((

zamotala som sa v tom, napisala som to ako jednu velku motanicu. ale ja uz naozaj nevladzem. kvoli tomu som zavisla na tabletkach na nervy a na spanie.

prosim pomozte mi niekto. co mam robit, uz som mala aj ziletku v ruke, a porezala som sa, ale nemohla osm , velmi som myslela nato aky nestastni budu moji rodicia a rodina, ked sa zabujem

prepacte mi moj pravopis ale slzy mi stekaju po licach, a ani poriadne nevydimk...

nicolette

Túto otázku ti tu už kládli mnohí, ale aj mne hneď po prečítaní tvojho príbehu napadlo, že ako si to preboha dievča mohla nechať zájsť tak ďaleko??!
Čo už no, stalo sa, je neskoro plakať nad rozliatym mliekom. Musíš sa vzchopiť a povedať rázne NIE - životu i tomu babrákovi. Prečo sa necháš takto zneužívať? Pre peniaze? Lebo ti všetko dával? Ale táto rozprávka už skončila, mal ťa zrejme len na to jedno a keď má peniaze, nerobilo mu problém nasľubovať ti hory - doly a zafinancovať ti všetko. Musíš si konečne otvoriť oči, triezvo sa pozrieť na realitu a postaviť sa na vlastné nohy! Dosť ma udivilo, že ťa v tom podporuje aj tvoja vlastná mama... Nájdi si serioznu prácu, trošku si našetri a môžeš ísť aj na tú výšku, či?
Veľa ľudí zo sociálne slabších pomerov sa dokázalo postaviť na vlastné nohy, dokážeš to aj ty, len sa musíš od neho odpútať a stať sa sebestačnou. Veľa šťastia :)

obchodnik

V podstate otazka znie ? ak mas zdrave ruky a nohy a studujes VS co ti brani aby si si nasla brugadu a par eur mesacne co staci studentovi na bezny zivot zarobila vlastnymi rukami ?
Na rovinu, nechala si sa klatit nejakym typkom, ktory to vyuzil a preco nie ? ved si bola rada, ze ta podporuje a ked prestal tak mas problem a nevies ako dalej ?
Postav sa na nohy, zozen si pracu, chod na intrak k studentom a uzivaj si zivot s nimi. trtkat mozes aj z lasky a zabavy a nie len pre peniaze :) take care

Mar Tinka

Ako mlade dievča som sa zamilovala do muža , ktorý bol o 35 rokov starší , taktiež mal manželku a s nou deti . Stretávali sme sa takmer denne , ked mal čas , no iba iba na chvilku max. 2 hodiny . Takto to šlo pomaly 2 rokvy ,naš vztah nebol o peniazoch , nič mi neplatil , ale za ten čas , čo som denne čakala na jeho telefonát , lebo on nikdy nevedel kedy bude mať čas , tak som trčala doma , stratila som kontakt s kamarátmi , nikam som nechodila , len som čakala pokým zavolá , bola som do neho blaznivo zamilovaná . Stratila som kamarátov , ale stále som mala jeho ... osobu , ktora mi jediná rozumela . No po 2 rokoch nastala kríza, mal sa odstahovať a cez SMS sa so mnou rozišiel , bola som sama ako pst , volať kamarátom po 2 rokoch , že čau mam čas nepripadalo do uvahy , bola som na dne , uplne zufala , bez chute žiť , ale rozhodla som sa bojovať. Bola som stále študentkou , no našla som si prácu na dohodu , začala si pomaly zarábať a stávať sa samostatnou , spoznávať nových ľudí , i keď mi chýbal a stále som na neho myslela , moja hrdosť mi nedovolila mu napísať , občas sme sa stretli len tak náhodou , pozdravili , pokecali no kažy šiel svojou cestou , i ked ma to zranovalo , nič som nehovorila. Po polroku som spoznala noveho muža staršieho o 17 rokov , opat som sa zalubila , bola som šťastná o pár dni neskor mi napísal i on . Stretli sme sa vyjasnili sme si veci a mala som sa rozhodnuť s kým budem . Srdce vedelo , že on je ta správna volba , opustil ženu , deti ma už dospele a sme spolu šťastní , žijeme ako v rozprávke spolu už viac ako rok a pol . Moj život je ako v rozprávke , študujem , pracujem a žijem šťastne , netreba nikdy zúfať a veriť v lepšiu buducnosť. Takže sa sa vschop a skus sa osamostatniť , ak mu na tebe naozaj záleži rozhodne sa pre teba , ak nie i ked to bude ťažke ak ho skutočne miluješ , mala by si mu dať zbohom :)

nathalia09

Thinner,
dúfam že si v poriadku.
A kašli na toho chlapa,urobila si chybu-noačo?,život ide dalej,musíš sa pozbierat,ved mnohí robíme chyby,a aj ked je ti tažko,musíš sa nejak vzchopiť.Bud chod k psychiatričke-bez urážky,pomôže ti.Ja som po úraze,a ma tam tiež poslala lekárka,aj ked neviem načo....
Dievča,daj vediet ako a čo dalej budeš robit.Mnohí ti držíme palce,a myslíme na teba.Neboj TY to zvládneš.

zdradca

Thinner len sa prosim ta nezabijaj
ak ta vyuziva len zato ze si v zlej financnej situacii a on je zazobany tak ho kopni do tych jeho zlatych guli aby si uvedomil o co tu vlastne ide.Ved mas svoju osobnost a ver je X chalanov co by ta na rukach nosili tak sa nezahadzuj s niekym pre ktoreho si len obycajna sliepocka co mu podrzi ked si spomenie ze ma plne gule.Ver nies jeho prva ani posledna.Zober curaz a chod za jeho manzelkou vykecajte si to ako zena so zenou a ak na to pride zase ho kopni do guli.Ja by takych chlapov strielal. A vies co ak sa bude zvyjat kopni ho este raz.Tak sa na neho vykasli netrap sa nad nim,nedaj sa vyuzivat lebo fakt skoncis ako jeho slapka a vrat sa ku kamosom.Ak su to dobry kamosi tak ta pochopia a vezmu nazad.Jasne ze sa ta bude snazit vydierat aj sa ti vyhrazat....tak vies co kopni ho este raz do guli a aj do kolena aby si uvedomil ze uz za tebou nema lozit idiot jeden.Len najdi odvahu a neplac,lebo kym ty places on si uziva.Ak by ta lubil nedovolil by,aby si sa trapila.....tak ho nakop...uz vies kam
Nedaj sa okecat,potom napis ako si sa rozhodla

winki

Inak dosť zaujimavé ako problémy vyplávajú na povrch keď dotyčný ženatý prestane dotovať svoju dojnú kravu.

Maoam

manipulator ako partner a zvlast o dost starsi je silne kafe

ale tak si este mlada, mas moznost zacat odznova

rozchod - vybudovat si vlastny zivot, ist robit, studovat

a absolvovat terapiu...

bluemoon

Sejla, a nemalo by to tak byť? Že by sa na výšku dostali len tí čo nemajú v hlave prázdno? Aby tie výšky aj mali nejaku úroveň?

Jessi_1111

Dobrý deň.

Ak si si neodohnala aj rodinu, choď k nej. Ale vyhľadaj pomoc psychológa a/alebo psychiatra. Sama to určite nezvládneš a, dnes je to už bežné, ako na bežiacom páse sa odstraňujú takéto problémy. (Nie je bežné to, čo sa ti stalo, ale tie sedenia). Naozaj ti to pomôže, v prvom rade od neho choď čo najďalej, ak chceš, daj mi svoj mail.

Dovidenia.