V skole si nemam so spoluziakmi co povedat.Su to SEDLACI !!!

Príspevok v téme: V skole si nemam so spoluziakmi co povedat.Su to SEDLACI !!!
nepochopenax

Dobry den som tretiacka na gymnaziu ale nie v meste kde byvam.Mam urcity problem s miestom v kt. byvam je to isty kraj a ,,jedna'' cast sa radikalne odlisuje od tej ,,druhej''.Vyrastala som v meste v ,,casti'' prvej kde som chodila ja na zakladnu,Je to mesto nie velke ale normalne.Nemala som absolutny problem s nikym a nicim.Vsetko bolo uplne super moj zivot v skole bol uzasny.Potom som musela na gymnazium do casti ,,druhej'' pretoze v nasom meste ma nezobrali.A nastal zlom.Nemyslela som si ze sa kraj po par km moze tak zmenit.Nedokazala som si tam najst ziadnych kamaratov.Proste ti ludia byaju v samych ,,dedinach'' rozpravaju narecim, maju uplne iny zmysel pre humor, uplne ine ciele,nechcu nic dokazat,nemaju ziadne ,,vacsie'' plny do buducna,cele dni len sa doma ucia a ,,biflia''.Akoze som sa snazila najst si tam kamaratky ale ja si snimi proste nemam co povedat.:( nemam chut sa snimi bavit aj ked niesu zle.. Niesu.Len su proste ine.take jednoduchsie. Trapi ma to a hladam chybu v sebe lebo som clovek kt ma rad spolocnost.Kamaratov ale zase mam ciele do buducna chcem nieco dokazat nie len sa vydat a prestahovat sa o tri domy dalej v tej istej dedine.Je mozne ze sa ludia takto zmenili krajom alebo chyba je vo mne a mam v nich hladat viac dobreho? trpim uz 2 roky.:(

Yong

Slnečnica ja nikomu názor neberiem, keď sa ti to nepáči , tak to nepozeraj, lebo takí, čo sa im to nepáči mi stále pozerajú videá a tým mi zvyšujú zárobky

slnecnica

Je úplná hrôza, že namiesto kvalitnej hudby nám sem zo "západu" tlačia toto. Potom sa všetci čudujú, čo sú ľudia taký osprostení

slnecnica

Nepoznám originál tej "pesničky", ale toto video a spev či ako to nazvať je snáď to najhoršie čo som kedy videla, fakt som dlho premýšlala, ale nič stupídnejšie mi nezišlo na um
A ohánať sa americkými firmami a producentami...tak to už rozoberať vôbec nejdem.

Aja02

Yong, máš 17 rokov a už z textu cítiť tvoju arogantnosť a namyslenosť, preto si nechcem ani len predstaviť, aký si v realite. A príspevkom: ,,mám z neho dobrý pocit, keď už mám kontrakt , tak niečo tvoriť musím... A názory Slovákov nezvyknem brať do úvahy, keďže podľa amerických firiem Slováci veľa nedokážu" si to len zaklincoval. Ak si to myslel ako iróniu, fajn, ale ak si to myslel vážne, tak to len dokazuje to, že nedokážeš priať kritiku. Takých ľudí nemá nikto rád. ;)

jajaja295

young young, komu niet rady...sak ked budes starsi, tak zistis, ze to video je nic moc..najsi si radsej ucitela spevu a trenuj dlhe dlhe hodiny