V skole si nemam so spoluziakmi co povedat.Su to SEDLACI !!!

Príspevok v téme: V skole si nemam so spoluziakmi co povedat.Su to SEDLACI !!!
nepochopenax

Dobry den som tretiacka na gymnaziu ale nie v meste kde byvam.Mam urcity problem s miestom v kt. byvam je to isty kraj a ,,jedna'' cast sa radikalne odlisuje od tej ,,druhej''.Vyrastala som v meste v ,,casti'' prvej kde som chodila ja na zakladnu,Je to mesto nie velke ale normalne.Nemala som absolutny problem s nikym a nicim.Vsetko bolo uplne super moj zivot v skole bol uzasny.Potom som musela na gymnazium do casti ,,druhej'' pretoze v nasom meste ma nezobrali.A nastal zlom.Nemyslela som si ze sa kraj po par km moze tak zmenit.Nedokazala som si tam najst ziadnych kamaratov.Proste ti ludia byaju v samych ,,dedinach'' rozpravaju narecim, maju uplne iny zmysel pre humor, uplne ine ciele,nechcu nic dokazat,nemaju ziadne ,,vacsie'' plny do buducna,cele dni len sa doma ucia a ,,biflia''.Akoze som sa snazila najst si tam kamaratky ale ja si snimi proste nemam co povedat.:( nemam chut sa snimi bavit aj ked niesu zle.. Niesu.Len su proste ine.take jednoduchsie. Trapi ma to a hladam chybu v sebe lebo som clovek kt ma rad spolocnost.Kamaratov ale zase mam ciele do buducna chcem nieco dokazat nie len sa vydat a prestahovat sa o tri domy dalej v tej istej dedine.Je mozne ze sa ludia takto zmenili krajom alebo chyba je vo mne a mam v nich hladat viac dobreho? trpim uz 2 roky.:(

Yong

lost : práve, že pred kamerou to je iné, dnes som so spolužiačkou natáčal tanec na nové video... Ide aj o to , že okolo chodia ľudia , pozerajú na teba
pipidlha: je černoch , takže, ak by sa niečo také stalo, tak vieš čo sa o nich hovorí (nie som rasista

lost

Yong, dam ti moj nazor :P

trochu vernejsie prezivaaj tie pohyby.. napr s tymi rukami ked nabehne ten instrumental od PSY ci co to je, proste trochu viac realnosti, odviazanosti a tak :) neviem ci chapes co myslim :D

teda hlavne 2:02 tam kde je ta autobusova zastavka ci co som si to vsimol, inak celkom OK.. ale ak chces byt profik, nesmies mat ani 1 movement "nesebavedomy" :P (ak to nie je umyselne ucelne)

just my 2 cents

Yong

aja : sebakritiku som vyjadroval tým, že som sa nechal ovplyvňovať bandou nevzdelancov... Keby som nespoznal ľudí z TV , ktorí ma podporili v tvorbe, tak si tak neverím

Yong

Prečo sa smeješ ? Mám kontrakt s dosť silnou firmou, mám aj manažéra... Chystám sa na herectvo, takže mi to len dopomôže

Yong

Prečo sa smeješ ? Mám kontrakt s dosť silnou firmou, mám aj manažéra... Chystám sa na herectvo, takže mi to len dopomôže