V skole si nemam so spoluziakmi co povedat.Su to SEDLACI !!!

Príspevok v téme: V skole si nemam so spoluziakmi co povedat.Su to SEDLACI !!!
nepochopenax

Dobry den som tretiacka na gymnaziu ale nie v meste kde byvam.Mam urcity problem s miestom v kt. byvam je to isty kraj a ,,jedna'' cast sa radikalne odlisuje od tej ,,druhej''.Vyrastala som v meste v ,,casti'' prvej kde som chodila ja na zakladnu,Je to mesto nie velke ale normalne.Nemala som absolutny problem s nikym a nicim.Vsetko bolo uplne super moj zivot v skole bol uzasny.Potom som musela na gymnazium do casti ,,druhej'' pretoze v nasom meste ma nezobrali.A nastal zlom.Nemyslela som si ze sa kraj po par km moze tak zmenit.Nedokazala som si tam najst ziadnych kamaratov.Proste ti ludia byaju v samych ,,dedinach'' rozpravaju narecim, maju uplne iny zmysel pre humor, uplne ine ciele,nechcu nic dokazat,nemaju ziadne ,,vacsie'' plny do buducna,cele dni len sa doma ucia a ,,biflia''.Akoze som sa snazila najst si tam kamaratky ale ja si snimi proste nemam co povedat.:( nemam chut sa snimi bavit aj ked niesu zle.. Niesu.Len su proste ine.take jednoduchsie. Trapi ma to a hladam chybu v sebe lebo som clovek kt ma rad spolocnost.Kamaratov ale zase mam ciele do buducna chcem nieco dokazat nie len sa vydat a prestahovat sa o tri domy dalej v tej istej dedine.Je mozne ze sa ludia takto zmenili krajom alebo chyba je vo mne a mam v nich hladat viac dobreho? trpim uz 2 roky.:(

pipiDP

Haluz, vy dvaja jedini z triedy vyzeráte trochu inak, ostatní sú sedí priemer, človek by povedal že skôr oni sú ti slusaci, súdiac podľa výzoru:) daj si normálne punkerske čiro, čo sa trocharcis s nejakým yongom či ako sa volá

pipidlllhaa

Cojaviem, nevadí ti že ta porovnávajú s Bieberom? Akože ja sa v móde nevyznám, tak ma neber moc vážne:)

Yong

Yesung má červenú farbu aj ja som ju mal ale na danej fotke bol tieň... Triedna je dobrá, zabaví ma ... Ako tak som si rozumel s tou blondínou na kraji ľavej strany, lenže prestúpila, takže ostala len kopa feťákov a nevzdelancov

lost

Yesung, no ovela lepsie ako Beiber..

pipidlllhaa

tak to nepoviem :D lebo ak sa nahodou zajtra srati, kde asi budu patranie zacinat? :P

ale neviem, su to take 15-17 rocne :D mimo moju stupnicu.. oni sa este zmenia :D a o dost myslim si, ked budu mat 20-25-30-35-40-50-60-70 :)))

ale najviac sa mi paci ich ucitelka :D