S čím sa lepšie uplatním ?

Príspevok v téme: S čím sa lepšie uplatním ?
nerozhodná

Dobrý deň. Potrebujem poradiť. Onedlho sa už začína škola, idem do maturitného ročníka kde už potrebujem vedieť svoje maturitné predmety. Rozmýšľam nad BIO CHE alebo MAT FYZ. Veľa ľudí ma odhovára od MATFYZ ale zas si myslím že čoraz viac študentov si dáva bioche, mám obavy že trh práce už bude presýtený biochemikmi. Kebyže si dám biologiu a chemiu, chcela by som ist na medicinu, ale to je tiez problem, ze vela studentov sa tam hlasi a je tu dost velka pravdepobonost ze ma nikam nezoberu. S matematikou a fyzikou som rozmyslala nad stavebnou fakultou pozemne stavby a architektura, ale pocula som uz aj nazor ze s tym asi vela uplatnenia nebudem mat. Obe kombinacie predmetov ma bavia a neviem si vybrat. Čo by ste mi poradili vy?

ShaulaThalit

Mat/Fyz je podľa môjho názoru oveľa oveľa zaujímavejšie. Aj keď sa priznám, že občas mám z toho haluze, takže keď sa učím fyziku, po hodinke si musím dať pár klikov alebo drepov, aby som si prevetrala hlavu :-D

flegma

ajeje, to mas az prilis siroky zaber, aj doktorka, aj stavbarka, aj matfyz
sama musis zhodnotit, ktore predmety ti idu lepsie, v ktorych vynikas a naopak...
ak vystudujes to, co ti ide ako po masle, lahko sa uplatnis...