Pôžička od Poštovej banky - odporučate?

Ivka658

Prezri si najskor dokladne tu pozicku, napr aj tu www.hyperfinancie.sk aleee daj pozor aby si sa nezamotala dookola do splacania novych a novych poziciek, skus pozriet nejaku bez urokov, sice to su asi len kratkodobe s malymi sumami :/

theJeremy

Mal som pouzicku z postovky, ani som nevedel, ze ju mam. Vybral som si splatky, dlzku. Splatil som, pred par rokmi dalsiu, dal som si ju so setrenim. Teraz mam rok do konca a zistil som, ze mam nasetrene tolko, kolko mam splatit. Celkom potesilo, podal som ziadost o zrusenie pozicky. Jednaju fer. Problemy maju podla mna ludia, ktory nesplacaju a vymyslaju. Pozicka je zial noz na krku ale berieme si ju pri plnom vedomi.
Jedine co som sa nechal ukecat a doteraz lutujem, bolo poistenie, ze by som nevedel splacat. Splatka nebola vysoka, pracu by som si nasiel, ak by som bol prinuteny, zobral by som aj v supermarkete dokladaca a splatky by som v pohode dosplacal.

Pracujem vo firme, co tiez poskytuje uvery na tovar. Ludia.. uvazujte. Mate maly prijem ale chcete luxusny tovar na splatku 7 rokov. Uz teraz nemate co do ust, aj tak si ten uver zoberiete. UVAZUJTE prosiiiim. Riesit splatenie uveru dalsim uverom je ako noz z krku odlozit do suflika a vytiahnut este vacsi noz o rok-dva.

Dobrodej

spolupracoval som s portalom www.pozickomania.sk a tam nam ludia pisali svoje nazory na jednotlivych poskytovatelov. a Poštovka mala same kladne ohlasy

rikko

Ja by som odporučila Poštovú banku. Páči sa mi, aký majú prehľad a odbornosť pri nastavovaní mesačných splátok (aj tam sa dá vybrať si výšku splátky za mesiac). Kedže sú menší, viac sa snažia :)

[zruseny35]

ahoj...osobne by som ti odporučila Slovesnku Sporitelnu-daju úver (bezúčelový ) aj ludom s nižším príjom,a splátky si može človek sám vybrať-kolko za mesiac alebo ako dlho to bude splácať-oproti poštovej je lepšia.

marckoff

Ja mozem odporucit poziciamsionline.sk nemate tam ziadne uroky, mozete si pozicat sice len maximalne 180 euro, ale pokial vam chybaju peniaze pred vyplatou urcite sa to oplati...

Ivka_2

Ja osobne mám s Poštovou bankou veľmi dobré skúsenosti. Tiež sme brali na vyplatenie malých úverov. Boli ústretoví aj pri odklade splátok. Vyhoveli a pol roka nám počkali so splácaním úplne v pohode. Potom sa výška splátky nepatrne zvýšila (s tým sme rátali) a splácali sme ďalej. Ja za seba vravím áno.

A nejakú recenziu nájdeš aj tu:
www.dobrepozicky.sk

verin57

nedá mi nereagovať, lebo ja mám opačnú skúsenosť ako Criscus a bingo. Školenia sú v každej banke, ale naozaj sa mi nezdá, že by ma v Poštovke chceli oklamať, niečo mi nanútiť alebo predať :) A chápem to, že oslovujú dôchodcov, veď tí sú často v kontakte s poštou... Spojiť úvery sa ti teraz oplatí. Banky dávajú nižšie úrokové sadzby, ako boli pred pár rokmi, tak tam ušetríš. A myslím, že v Poštovke je to bez poplatkov za poskytnutie.

rionka833

Pre tých, čo sem ešte prídu, funguje to tak, že sa robí konsolidácia úverov. Z banky sa dá zobrať jeden úver (ja som brala z Poštovej banky, volá sa to Lepšia splátka) a ním sa vyplatia všetky bankové a nebankové úvery. Môžeš si zobrať aj nejaké peniaze navyše. Následne sa spláca len táto jedna pôžička. Mne ponúkli nižší úrok a tým mám aj nižšiu mesačnú splátku, ako keď som dala tie dve dokopy.

Cricsus

od postovej banky si nic neber. su to klamari a zavádzajú. maju specialne skolenia na to, ako klamat ludi. lovia hlavne dochodcov. ako to viem? pracoval som tam.