Potrat, ake ste mali pri nom pocity??

zuzanka555

blondula
ja som takisto bola na potrate ked ďalšie moje 3 kamarátky boli tehotné....jedna sesternica druha kamarátka a tretie dokonca sestra toho môjho priatela.........takisto ked ich vidím tak si pomyslím, že moje dieťa by už bolo asi take veľké ako ich.......no nemám výčitky svedomia lebo viem že som urobila dobre...

zuzanka555

ja som bola na potrat....ráno nemôžeš nič jest ani piť..potom ked už bolo asi 5minút pred tým tak mi dali náladovku tabletku no nejak mi nezaberala, bola tam este jedna so mnou ale tej zabrala hneď, točila sa jej hlava...noo zobrali ma do tej miestnosti kde sa to robilo lahla som si nato čo ženy na tom rodia..neviem ako sa to volá či koza alebo jak....nohy mi zakapcali a už ked mi dali narkózu tak asi po minúte som cítila akoby mi trpla hlava a niečo ma v nej pichlo, trvalo to asi 3sekundy......a zaspala som ďalej si nič nepamätám...prebrala som sa už na izbe s tým že ako rychlo to prešlo...nič ma nebolelo len som cítila mierne takú bolesť ked máš zápal močových ciest ale to prešlo asi po 2dňoch......

Blondula

moja kamaratka na potrate bola,robili jej to v narkoze a po par hodinach ju pustili domov.hovorila,ze vobec nic necitila...ale ten pocit,ze mohla mat dieta ju stale trapi ! na potrate bola v case,ked ja som bola tehotna a vzdy ked sa spyta na mojho maleho,tak spomenie,ze uz aj ona mohla mat dietatko...