Prečo je to tak?

vinea

Elle....na každého platí niečo iné. Neviem, aký je, aké má záujmy, čo sa mu páči a čo nie, čo ho baví a čo už nebaví, na čom sa smeje, čo ho robí smutným, čo ho vzrušuje, čo už nie, atd atd...a zas nerob nič násilné, čo sa k Tvojej povahe zas nehodí

No tak všeobecne skús niečo také, že ho nejako milo prekvap tým, čo si napríklad nerobkala a je predpoklad, že sa mu to bude páčiť...obľúbeným jedlom, pošli mu milú či rajcovnú nadržanú esemesku, zmeň niečo zaužívané na sebe - či parfém či štýl maľovania či účes farbu, obleč si niečo na seba k stretnutiu s ním, čo by do Teba nikdy nepovedal, objím ho, hraj sa mu s vlasmi alebo mu navrhni masáž, pri milovaní sprav niečo, čo by od Teba nečakal (zvodná sexi košieľka prádielko striptíz, zmeň zaužívanú polohu, ak si bola Ty skôr tou pasívnejšou tak to zmeň...buď aktívna, pritvrď, proste raz nevinné dievčatko a inokedy nymfa, veľa urobí aj "kostýmček", či rôzne pomôcky atd atd))) ), zmeň aj svoje zaužívané zvyky...chodila si predtým na aerobic? Tak začni chodiť na zumbu či do fitka, sedávala si doma po večeroch či cez víkendy? tak vyjdi s priateľkou na colu či kávu...zmeň niečo zaužívané, alebo ak Ti príde sms či telefonát...zdvihni sa odíď od neho, po návrate sa tvár tajuplne, zasnene, usmievaj sa (aj keby Ti to zrovna priateľka volala)...muži väčšinou aspoň vtedy zbystria trošku pozornosť a zisťujú, čo za tým je, či nie náhodou iný muž, trošku ho zneisti aby si nebol až tak Tebou istý, ak má nejaký koníček záľubu...skús si o tom zistiť čo najviac a robkaj to spolu s ním (ak si to predtým nerobila...lebo aj spoločné zážitky a spoločné trávenie-prežívanie času je dôležité...fakt Vás nepoznám tak len tipujem hádam). Je toho strašne moc čo sa dá...podumkaj a isto na niečo prídeš. Veľa šťastia :)

Elle00

vinea ... velmi dobre si to napísala, vieš mi poradiť niečo konkrétne čim by som ho tak mohla prekvapiť, šokovať?
Rozmýšľam nad tým ale nič mi nenapadá

vinea

Elle....dá sa. Všetko sa dá, keď sa chce...len to musia chcieť obaja.
Možno Váš vzťah skĺzol do určitého stereotypu, nastala akoby medzi Vami nuda, alebo mal pocit, že sa nikam neposúvate vo vzťahu a že ho už nič nemôže prekvapiť, že je to skôr vzťah súrodenecký než...pravdaže, ak v tom není tretia osoba.
Vieš, na vzťahu láske treba stále pracovať makať, aby nezovšednel, aby v ňom pulzoval život, aby láska mala grády atd atd :) Proste žena by mala ostať pre muža (aj napriek tomu, že si myslí, že už ju dokonale pozná a nemôže ho už ničím prekvapiť)....stále ako veľkou neznámou, nepredvídateľnou, aby mal stále čo na nej objavovať obdivovať dobýjať atd atd :) A pravdaže...že rovnako to platí tiež pre muža :)
Napísala si, že robíš pre neho všetko, čo len chce.....ja som tiež taká keď milujem.....noooo okrem anjela musíš mať v sebe aj kus diablika :) Takže nemôžeš vždy robkať všetko, čo vidíš niekomu na očiach....musíš vedieť, kedy povoliť, kedy pritiahnúť, kedy priškrtiť atd atd))) Prekvap ho niečim, čo by nečakal (určite nemyslím mať milenca hehe)....no proste sprav urobkaj niečo, čo neočakáva, čo ho prekvapí milo a šokuje zároveň.....a to vo všetkých aspektoch partnerského života :) Musíš byť ženou mnohých tvári....byť mu ženou priateľkou milenkou kamkou radkyňou "matkou" fľandrou atd atd.....proste takou, bez ktorej nemôže a nechce byť žiť :) Stať sa pre neho priam drogou..
No Ty si ešte len na začiatku cesty....máš len 21r a isto, môžete ostať spolu, no aj nemusíte. Život a možno aj tú skutočnú lásku máš ešte len niekde pred sebou alebo ju práve prežívaš. No za skutočnú lásku sa oplatí bojovať....a milovať vždy treba tak, akoby to malo byť posledný krát

zdradca

Tak sa porozpravajte a vyjasnite si to,jednoducho mu povedz co ta trapi a ked je rozumny tak budete hladat riesenie,ved to je jedna s predpokladov dobreho spolunazivania ci vztahu dovera a komunikacia
bavit sa otvorene

Elle00

ja mám 21 a on 24 a práve že mne sa na ňom páči okrem iného aj to že na rozdiel od chlapcov v jeho veku je rozumný, nepije, od 18 sa o seba stará sám

zdradca

nenapisala si po kolko mate rokov
mozno este neni na vaznu lasku dozrety
ale da sa zachranit ak budete obaja chciet
ak len iba ty, tak sa na neho vykasli-strata casu

Mar Tinka

co tak skusiť pauzu , možno si uvedomí čo stratil a čo má , ak nie ročný vztah nie je celý život , a najdeš niekoho ineho :)