chodenie

Príspevok v téme: chodenie
narajka

Prosim vas o radu ...chodim so svojim chalanom 7 meesiacov ja mam 15 on ide mat 19...doteraz bolo vsetko v pohode aj ked boli aj horsie chvile ... Ale v poslednej dobe na mna zacina tlacit ohladom milovania sa ...uz som mu poevdala ze sa na to necitim ,ale on to nedokaze pochopit ...ze ako s ana to nemozem citit ked ho milujem ...povedala som mu nech este pocka ale neviem ...povedal mi nieco v tom zmysle ze sa spolua si rozideme co nechcem lebo ho vazne lubim ... ako mu to este vysvetlit ...poradte prosim

narajka

Dakujem vam za rady -... podarilo sa mi vysvetlit mu to ,tak sme dospeli k tomu ze mi povedal,ze uz na mna tlacit nebude a ze je to len a len na mne kedy sa s nim budem milovat .

pa

de a kacenka maju pravdu, nie v zlom, ten Tvoj chlapec musi este dozrievat v tom co je dolezite a ocom to vlastne je, alebo cche len to jedno, ako pisali aj ostatny. myslim, ze si ho daleko predbehla a ozaj si hladaj chlapca a ver v co veris...pa

narajka

Dakujem vam ...ale zase ja by som sa s nim aj milovat chcela ale nie teraz proste este pockat niekolko mesiacov ...ja mam teraz z toho iba depky ze som ja ta zla

de

nemiluje ta ked ta takto tlačí. Ide mu len o jedno sex. Prepáč ale tak to je. ten kto ťa miluje nikdy by nenaliehal aby si robila niečo na čo niesi pripavená. Ver mi , že ak by si mi aj teraz dala - časom by ste sa aj tak rozišli už by si pre neho nebola zaujimava. Nemiluje ta. Ved v ztahu nejde len o sex. Aj ked je velmi dolezite aby ste si rozumeli aj v tejto oblasti. Hlavu hore dievča ešte sa nájde ten pravý čo si ťa bude vážiť preto aká si.

kačenka

Narajka moja, ak na teba takto tlačí nechaj ho len pekne odísť.Nestojí ti o to aby si mu dala to najvzácnejšie čo máš- svoju nevivvnosť.ja som sa s manželom prvý krát milivala až po 2 ročnej známesti a nikdy na mna netlačil.