Pharmatex

používateľ

Pharmatex využívame viac ako 3 roky (krém), je to výborné, nakoľko je zaručená vlhkosť a partnerke neprekáža. Vloženie je súčasťou predohry a tak sa to stáva veselou záležitosťou. Chválime obaja prirodzenosť vzájomného cítenia sa a ja osobne potrebujem po jej orgazmoch a svojom urobení zostať ešte na návšteve a vzájomnom objatí.
S denným používaním nemám skúsenosť!!! Plodné dni vyskúšané a tie iné neskúmané.
Krém nie je na chuť ani vôňu odpudzujúci, len trošička znižuje citlivosť penisu na konci. Z väčším nástrojom odporúčam opatrnejšie pritláčať (bolestivé pre partnerku). Dávam hodnotenie ++++++1.

ali1

xxxxxxxxxx

dobre vediet :)
no mne sa to nestalo , a ako sa tu pisalo,jednu davku s priatelom davam vzdy,ak uplynu 3hodinky,tak davame novu cipku,samozrejme ziadna ochrana nie je 100% to vieme vsetci,ale PHARMATEX si velmi pochvalujem.

Alenkaaa

noo ja by som odporucila skor cipky, ved to len zasunies dnu a partner ta moze vo velkom ,,masirovat,, cim ta navhli tou chemiou z cipky jasne ze nebudes az taka mastna,pocas miloavcky to vyteka a to je take neprijemne,ale pocit ako keby si sla bez nicoho,aspon u mna.

:)

jedna skatulka stoji u mna v okolo 8.40e :)

xxxxxxxxxxxx

to ze ali pise ze do nej strieka chlap a je to bezpecne lebo tehotna nieje este neznamena ze to dopadne takto aj u vas...na to by som sa nespoliehala

xxxxxxxxxxxx

co ja viem ked niesi na decko pripraveny radsej by som ti neradia aby si sa do nej robil ... ako ja som sa pytala gynekologicky na pharmatex tak len otocila ocami a vravela ze uz niekolko tehotnych tak doslo za nou co pouzivali len tuto ochranu...

Allenkaaaaa

Akurat idem prestat pouzivat ant a premyslam o niecom setrnejsom...chcem vyskusat tento krem/cipky, akurat priatel sa toho strasne boji...ze si nebude 100% isty, ci to posobi, bude mat stres...citam na to ale velmi dobre ohlasy. A fakt je po tom holka este viac vlhkejsia? To ja zrovna nepotrebujem, uz teraz som ako vodovodny kohutik...

len tak

tak za tie tri hodky ci kolko ucinkuje jeden cipok stihneme aj 3 - 4 kola :-D ok kupime precitame navod a uvidime co je napisane v navode ak ze na kazde kolo dalsi cipok tak co uz no dame na kazde kolo dalsi..... :-)

ali1

nieeeee,jedna cipka ma ucinnok nejak na maximane 3 alebo 5hod nie som i ista,lebo taketo maratony nerobim,treba si poriadne precitat v navode :) ale urcite na druhe kolko netreba dalsiu cipku,ak ovsem nepreslo viac ako 5hodin :)