Pharmatex

len tak

ali1

a ked idete druhe kolo tak davate druhu davku???alebo nie??? lebo ako som cital tak by sa mala davat dalsia?

ali1

tak taaak :)

tak ako pises,ma to ale vyhodu,lebo ked sa urobis,mozes ostat pokojne v nej ,mozno sa nabudis a pojdete odznovu...neviem,nepoznam tvoje telo :) u nas to tak funguje.

Co sa tyka pharmatexu a kondomu, pharmtex je isto bezpecnejsi,lebo kondom oze aj prasknut-to bol nas dovod preco sme ho prestali pouzivat.

pri pharmatexe som mala a mam vzdy istotu,ono v muslicke sa tou tekutinou ktora z cipky vznikne vytvori taka ako ,,blokada,, a ona tie spermie nici a nedovoli obalit vajicko. Je to chemia,ktora sa spermii proste nepaci :)

pred tym nez otvorite skatulku,precitajtesi navod,lebo ked si to zasunie priatelka do posvy, tak povinnostou je pockat 3-5min nech sa v nej cipka rozpusti,idealne by bolo,keby si jej pomohol copku rozpustit tojimi prstekmi v nej :) bude super vlhka ..a toje GRO :)

len tak

hehe no ok uvidime ako este doriesime niektore detaily :-D takze ak tomu spravne rozumiem tak vlastne ked sa urobim v nej tak to ma podobnu funkciu ako kondom ze vlastne to tie spermie zadrzi a nepusti dalej a pozabija ich? takze sa nic nemoze ''stat''??

ali1

len tak

za malicko :) nooo pred tym nez som si sla kupovat prvy x pharmatex, jedna moja znama mi vlastne povedala ze to exituje ,odporucila jej to gynekologicka a ona jej vlastne povedala,nech skusi dve hodinky po styku fakt bez vody,samozrejme mydlo uz vonkoncom nie.

Takze ked chcete po milovacke spolocnu sprchu,mozete,ale len vodu,ja dodrziavam ,,svoje,, pravidlo,ze tam vodu nebudem davat vobec :-)

co sa tyka cipiek a kremu,cipky su vraj lepsie,lenze,sto ludi,sto chuti. Nech sa priatelka,alebo ty opyta v lekarni,co je viac odporucane alebo vac kupovane a vy sa len prisposobte :)

Prajem vela stastia. :-)

len tak

xxxxxxxxxxxx mne je jasne ze to nebude 100 % sak to nieje ziadna antikoncepcia.....ale niekde pisu ze ucinnost je 97,2 % lebo ze to zabija spermie a vytvara nejaku zabranu ci co.... takze by vlastne vobec nemal byt problem ked sa do nej urobim nie?

len tak

ali1

dakujem za odpoved a vysvetlenie vlastne asi vsetkeho ;-) tuto moznost ochrany som navrhol priatelke namiesto kondomov....ona nechce hak ja zase moc nemusim kondomy....a toto vyzera ako najlepsia alternativa :-) co som cital tak zevraj krem dost vyteka...ako je to s cipkami?

xxxxxxxxxxxx

preco by sa sprchovat nemohla? sprchovat sa pravdaze moze ale nesmie si vyplachovat a pouzivat mydla tam dole. Ja som pouzivala cipky ale otehotniet som vtedy nechcela tak sa do mna radsej nerobil lebo to nemas 100% Krem som pouzivala na zaciatku ale je to riadne mnozstvo co sa tam musi nasunut zo mna to vychadzalo este aj dalsi den... je to inak hnusne ak to nahodou niekto olizne. co ja viem mne najviac vyhovuje kondom ultra tenky nebavilo ma byt stale zababrana tam a mat potom celu noc ci cely den pocit blby smyklavy... mna to inak nikdy nestipalo a ani partnera.

ali1

len tak

zdravim ta,ja pharmatex uzivam s priatelom vyse roka,musim si ho veeeelmi pochvalit,je to uzasna vec,najlepsie su cipky a myslim ze aj ucinnejsie ako krem.

Nevyhodou je,ze sa nemozes dve hodinky pred a po styku sprchovat,lepsie povedane tvoja priatelka,kedze u chemiu ma v sebe dnu, sprcha by znicila jej ucinnok.

Doteraz som s nicim vobec problem nemala, priatel sa do mna urobil niekolko krat,takze fakt SUPER VEC.

Jedna neprijemnost je,ze ak partnerka bude pri styku casom sucha,moze sa stat ze vas oboch to moze brutalne stipat,preto treba dbat na dostatocnu vlhkost.JO?:)

Inak
Vrelo odporucam :)