Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..

Príspevok v téme: Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..
kajka

ahojte,chodim so svojim chlapcom už rok,zatial sme vsak sex nemali( pre viacere dovody,nejdem rozpisovat),ale on je strasne nadrzany ,najma posledneho polroka..akoze take veci typu -maznanie a pod,to je v pohode,to ide u nas ako na beziacom pase,ale proste sex neni.Zistila som o nom,ze je vkuse nadrzany,len co ma zbada,uz no ved viete co...a staci,ze sa k nemu priviniem a už je totalne nazhaveny,on tvrdi,ze to ma stale,aj ze ked vidi peknu zenu na ulici !!!totalne ma to zacalo trapit,lebo preboha,je to normalne ??
a este ..nehovorim o veciach typu -ze proste (je mi to aj trapne pisat),ale ked sme spolu sami,nema problem masturbovat predo mnou,a staci,ked sa o mna obtrie ,tak uz dosiahne vrchol ...strasne je nadrzany a mne to zacina vadit ..
je to normalne ?chcel by to vkuse ,stale ..:( dakujem za vase odpovede!!!

kaja2

ze ak by som mu dala...ako nejaka suka keby si bola...
je to normálne, maj s ním sex a uvidíš, že z 8krát bude možno 5krát za noc.
Nechápem na čo ste spolu. Ak by ste nechceli mať sex až do svadby, tak by ste to mali už dávno poriešené a vydiskutované. Ak budete mať spolu sex a budete dlhšie bez seba, máte sa predsa radi, tak prečo by mu nemalo stačiť, že sa spraví sám rukou? Určite ti nebude utekať za prvou, ktorú stretne, ani za druhou...Je to mladý chalan, ty mladá žena, sex je prirodzenou súčasťou života, potrebuje ho a aj ty. Ty by si mala zájsť za sexuológom, nie on...

kajka

shy no vsak prave,ze ide ma z toho slahnut,ze spravim ho raz,druhykrat a stale nema dost ..a stale to chce...vravim za noc aj 8 krat...ako ja rada mu to spravim,ale ..co je vela,to je moc fakt..mam z toho obavy a strach

kajka

viem,ze ma vyssie libido,to je mi jedno ..a chapem ho ciastocne ,ale ..zeby az toto bolo normalne ?....to asi preto,ze nemal sex,alebo co ..:(aale ja mam vazne o neho obavy,ci by nemal zajst za sexuologom,alebo co

shy

No tak toto už neviem či je úplne v pohode...

si predstav, že aj keby si mu "dala", kde máš tú istotu, že by ho to potom prešlo?

veď aj keď je ešte panic, mladý chalan, chápem že to už chce, že už je z toho "na nervy" ale až tak?

úprimne, mať takého frajera tak by ma šlahlo a poslala by som ho volakam...

ciccolina

Osemkrát za noc je dosť. Je aj taka porucha, ale neviem ako sa volá. A jasné že hi vzrusuju aj iné ženy, veď je to CHLAP. Ja neviem či žiješ v nejakej rozprávke :) že to chces z neho vybiť, že uz neni pubertiak, no v podstate ešte je, ked ma len 19, a sú muži čo majú proste vyššie libido a majú chuť na sex stale a to aj vo vyššom veku. Ale úprimne, ho ľutujem, honit si a mat sex, to je sto a jedno. Sak ho toľko netráp lebo mu semeno udrie do hlavy :D