Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..

Príspevok v téme: Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..
kajka

ahojte,chodim so svojim chlapcom už rok,zatial sme vsak sex nemali( pre viacere dovody,nejdem rozpisovat),ale on je strasne nadrzany ,najma posledneho polroka..akoze take veci typu -maznanie a pod,to je v pohode,to ide u nas ako na beziacom pase,ale proste sex neni.Zistila som o nom,ze je vkuse nadrzany,len co ma zbada,uz no ved viete co...a staci,ze sa k nemu priviniem a už je totalne nazhaveny,on tvrdi,ze to ma stale,aj ze ked vidi peknu zenu na ulici !!!totalne ma to zacalo trapit,lebo preboha,je to normalne ??
a este ..nehovorim o veciach typu -ze proste (je mi to aj trapne pisat),ale ked sme spolu sami,nema problem masturbovat predo mnou,a staci,ked sa o mna obtrie ,tak uz dosiahne vrchol ...strasne je nadrzany a mne to zacina vadit ..
je to normalne ?chcel by to vkuse ,stale ..:( dakujem za vase odpovede!!!

nefinka

uprimne? ja nechápem na čo ide niekto do vzťahu, keď ani po roku nechce/nie je pripravený mať sex. Normálny sex ku vzťahu jednoducho patrí.
On má 19, je panic a jeho frajerka mu ani po roku nechce dať.
A ty sa divíš, že je taký nadržaný? Ze je nadržaný aj na iné baby?Ja veru nie..

kajka

a jahodka este ..

nepovedala by som,ze prestane byt nadrzany ,lebo.no je mi to sice blbe az pisat,ale proste on aj ked sa spravi,tak za 2 minuty to chce znova a znova -a takto aj 8 krat za noc ..:/:(

kajka

mate nepochopila som tvojej otazke ..

Jahodka
viem,ze je nadrzany,len ja chcem nejako z neho vybit tu nadrzanost,snazila som sa vsemozne,ale nic nepomaha ...on je stale nadrzany ..a pride mi taky pubertak,ved preboha,nech je normalny chlap ..a nie takto :( on normalne mam strach z toho,co bude v buducnosti,ked bude takto pokracovat

JahO_Odka

Prečo je nadržaný aj na iné baby? Jasné že je, lebo si mu ešte "nedala". Proste je to pubertiak, ktorý chce vybiť hormóny. Bude nadržaný kým to zo seba nedostane a potom tiež, lebo to bude chcieť znovu.
A čo na tom? Sex je príjemná vec a podľa mňa utužuje vzťah :)

kajka

proste nechcem byt prenho len vecou,na ktorej sa uspokojí !!:(chcem,aby to vnímal inak ...i ked viem,rok je asi vazne vela :D

kajka

tak ja neviem,vacsina koemntov hovori o tom,ze je to normalne,ale najdu sa tu aj taki,co hovoria ,ze NIE ..tak sa neviem z toho vysomarit
ja rozumiem,ze je mlady a chce sex velmi so mnou,lebo ma lubi atd,ze sa musi velmi premahat ..ale zase ked ja som to proste nechcela doteraz,tak co teraz ???ved musi nieco vydrzať ...

este by som chapala,to nadrzanie stale,ked je pri mne...a staci mu pohlad na mna ..toi chapem,ale tie cudzie zenske na ulici,to nechapem !!!!!no toi je asi preto,ze je panic,alebo co .-.nerozumiem

suprax nad tymto som premyslala aj ja,ze co bude po tom,ked ja napr budem kdesi prec,tak co bude robit ?bude mu stacit robenie sa ???pochybujem
je prilis nadrzany a seyuchtivy ..a prilis ..taky vasnivy ..no

rebeka55

Je to normálne, skús poriešiť ako tu bolo písané napr. orál.. veď chudák pri tebe môže mať z toho nejakú psychickú poruchu a čudujem sa že pri tebe rok vydržal.. a ty tiež :-)

@

Tym obtieranim a robenim pri tebe chce zaujat pozornost a naznacit, ze by chcel uz nieco viac :-)

Je to normal, ja som tiez stale pri priatelke. U nas sa jeden k druhemu prituli a uz sa vie, ze ten druhy to chce :-D

JahO_Odka

Nič na tom nie je divné, Kajka.
Je mladý, je panic, je muž, je nadržaný... má prvý raz ženu po boku, tak jeho hormóny šalejú a chce to využiť.