Lubim vás

renushik

ak myslíš, globálny mier bez vojen, tak tomu moc neverím ani ja, ale mier (taký ten na lokálnej úrovni) medzi susedmi, na pracovisku, v partnerských vzťahoch a mier v duši, taký sa popriať dá, lebo ho dokážeme ovplyvniť my sami (aspoň teoreticky) :)

Jane_3sto18

Ja vám prajem všetko možné, ale nebudem vám priať niečo, čomu sama neverím. Takže mier nikdy. Lebo neexistuje.
A - taptadadáda tap tap! Strašne ma baví tento svet, strašne ma baví tento svet, strašne ma baví tento svet, zožeriem ho hneď, hneď, hneď ho zožeriem!

renushik

Onn, kedysi som mala altruistické obdobie a rozdala som všetky knižky, odvtedy nemám čo čítať (témeř) :DD ale je to pravda, bolo to v období keď som pravidelne meditúvala, škoda že som zlenivela, bolo to krásne obdobie, vyrovnania, asi si idem "posedieť" :)

Onn

realne uvazujem , ze ked zdedim majetok tak vsetok nabytok a zariadenie z bytu dám na charitu, mne to bude ajtak na nic a ostatny z toho budu mat aspon potesenie

Joo

fiiiha naozaj renushik :DDD ..... to zne dobre ma to ten spravny šmrnc ,takze Onn šinrikló ... dakujeme za doplnenie euforickeho dopaminu na dneskajsi den :)

Joo

renushik.... paaanenka okataaaa to znie ako budovanie vnutornej discipliny sekty Óm šinrikjó

.... inac dakujem Onn