Mam 18 a s priatelom som nebola po roku dva dni. mam pocit ze sa nam ruca vztah.

Príspevok v téme: Mam 18 a s priatelom som nebola po roku dva dni. mam pocit ze sa nam ruca vztah.
blondegirl

Mam 18 rokov a rocny vztah.Pre urcite okolnosti nemozme byt spolu dva dni.Hrozne ho milujem a milujem prvy krat v zivote (nieje to moj prvy dlhsi vztah - ani jeho ) a nemozeme byt spolu.Cele dni spolu telelfonujeme a ja mam ppocit ze som chorobne ziarliva.Cele dni placem (ta okolnost sa tyka mojej rodiny) no a placem ze nemozme byt spolu.(Dalsie dni budeme spolu max. hodinu denne).Cez vikend viac.Tento stav bude trvat dva tyzdne max.20 dni.Hrozne sa bojim ze to takto nevydrzime.Je to na mna hrozny natlak.On mi stale hovori ze laksa nic sa nedeje sme spolu , volame spolu ale ja stale ze ho neviem urobit stastnou ze musi byt doma koli mne.Nesiel na vysoku a pracuje cele dni pri ocovi doma aby mal nejake peniaze a mohol byt so mnou.A ja mu stale placem do telefonu ze koli situacii v mojej rodine nemozme byt spolu a je nestastny a rozideme sa nakoniec.:( Milujem ho.nechcem o neho prist.Zajtra idem do skoly (on uz skoncil) a cely den musim trpiet aby som bola nakoniec snim hodnu a zas sla domov???? :((

Serapentium

*facepalm*

dievca klud, myslim, ze si strasne ziarliva a neuvedomujes si co on pre teba podstupuje z lasky.... takto sa naozaj rozidete, ak neprestanes

Carie

Ak mu budes kazdy den plakat do telefonu a rozpravat take pesimisticke predpovede ako tu na fore, tak ver, ze sa ti splnia. Laska nie je o tom byt spolu kazdy den. Mala by si byt pohodova, vesela, mat aj vlastne zaujmy a nevisiet na nom chorobne. Ked ti zavola a ty budes vesela a budes mu hovorit, co vsetko si robila, nejake svoje zaujmy, s kamoskami si sa stretla atd., bude sa na teba tesit. Ked budes furt len rumazgat, skor ci neskor ho to prestane bavit.

suska

tomuto sa hovori zavislost a zavisli ludia su straaaaasne otravni a vsetci pred nimi skor ci neskor utecu. aj ten tvoj zdrhne, ked mu nedas slobodu. muzi su radi iba pri zenach, ktore ich neobmedzuju. vidim to velmi cierne ten tvoj vztah. teraz tie dva tyzdne pri tebe mozno este vydrzi ale neskor zmizne ako gafor. a dobre urobi, lebo by to s tebou riadne schytal. na taketo zeny nie je stavany ziadny normalny chlap.

blondegirl

Neviem ci nikoho nemam.S otcom dobre nevychadzam a v poslednej dobe ani s mamou.So sestrou sa nerozpravam uz dlho.Takze priatel je jediny koho mam (v podstate) ale ziarliva som bola stale .Len neviem ci to je choroba lebo keby hej tak to by som si uvedomila ze to je moc , nie?

Dadula56

Strasne lutujem, ze som to otvorila...asi pojdem ja k psychiatrovi, lebo predstava, ze su takito ludia na svete ma zacina velmi deprimovat.