Väzenie zvané život

Príspevok v téme: Väzenie zvané život
OnlyShadow

Prosím vás, čo mám robiť, som totálne na dne.

Pred 2 týždňami som sa vrátila zo psychiatrie, bola som tam 6 týždňov.

Liečim sa na schizoafektívnu poruchu a zmiešanú poruchu osobnosti.
Zase sa mi to všetko vracia, a to dvojnásobne. Stále tie depresie, obsesie, sebapoškodzovanie...

Čo by ste robili na mojom mieste? Ja totiž nevidím iné východisko ako smrť. Už som bola tolokokrát na pszchiatrii, po 10 razoch som to prestala počítať. A to mám 21 rokov.

Veľmi túžim zomrieť, mám však rodinu, ktorá ma nadovšetko ľúbi a ja ich tiež...Je to strašné, ked človek musí pretrpieť celý život...aké by bolo krásne vzdať sa všetkého a odísť do večnosti...
Nechcem aby ste si mysleli že sa lutujem, možno to tak je, ja neviem...ale musím to zo seba dostať, lebo vybuchnem.

Môj život nemá cenu, ked idem vonku a idem cez cestu, tak sa vôbec nepozerám cez cestu, doma sa prejedám liekmi....čakám kedy sa to stane...

Je smi smutno...cítim úplnú prázdnotu, nie je nič čo by ma dokázalo potešiť...čakám už len na smrť

Magy

lulu, ja som nikde nepisal o studenej sprche na principe sokovej terapie. ale aj z vyjadrenia mojho znameho lekara psychiatra viem, ze vacsina dnesnych psych. problemov su sposobene tym, co maju ludia k dispozicii dnes a co mali predtym, ake mali hodnoty predtym a ake ich maju dnes. ci skor nemaju. iste, psych. choroby boli aj vtedy, ale ten narast jednotlivych diagnoz na rovnaky pocet ludi je ohromujuci.

Lulu2011

Magy - nesuhlasim, to je mylna predstava, ze sa psychicke problemy daju riesit "studenou sprchou" pri nerovnovahe v mozgu to NEJDE len tak

Magy

mam skor dojem, ze mas nedostatok zmysluplnej cinnosti, neviedli ta k zodpovednosti a zmyslu pre hodnoty. poriadne zmlatit, priviazat niekde na salasi k ohrade aby si si musela vlastnymi rukami dorobit a vazit kazdy kusok chleba a hlt mlieka, co das do ust. potom na depresie a kraviny cas mat nebudes a zistis, aky je zivot vlastne krasny. paradoxne skrze tazku pracu a oslobodenia sa od modernych vydobytkov dnesnej doby.