Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozny problem..Urgentne prosim. som v Londýne

Príspevok v téme: Kozny problem..Urgentne prosim. som v Londýne
Lacidko

Takže mám taký dosť zavádzajuci problém. Asi pred mesiacom, kedy som ešte nemal veľa peňazí a potreboval som šetriť, kúpil som si drogeriu, prášok tekuty na pranie, avivaz v obchode všetko za 1£ .. Po 1-2 dňoch sa mi vyhodili vyrážky na lavej ruke rozsah asi 3x5 cm .... Potom na nohach a kusok aj na rukach... Kupil som si krem Lanacane, natieral som si to a po 2 týždňoch to zmizlo, lenže po jednom a stále na inych miestach sa to stale objavuje uz to mam na bruchu a na chrbte... Nieje toho veľa, ale je to nepríjemné.. Ako keď vas komar ustipne a pstane taký fliacik navrety,ktorý keď stlacim, tak z neho tečie hnis a potom krv ... Myslel som si že to časom prejde, keďže to pravdepodobne bolo z tych lacných gebuzin, no teraz už fakt neviem.... Ak niekto s niečím podobným mal niekedy skusenosti prosím dajte vedieť. Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.