Z akej banky sa oplati uver na byt?

lost

nj :)

ale risk manazment by mal pouzivat vlastnu hlavu :D

take pravidla neznasam.. hento tamto :D banky sa boja ako keby nemali gule na podnikanie.. a pritom placu ak grecko krachuje :) unfukane su, eta vsjo :D

Mirka545.

Ti zamestnanci v bankach maju nato zakony a oni ak povedia že nemôžu dať uver bez pracovnej zmluvy tak to nie je ich vina ale vina asi zakladatela banky. Tam sa treba isť sťažovať.

lost

To je pravda ze nedaju, ale ved vedia zhodnotit klienta, ze ake ma vydavkove nalady atd a na co to predosvsetkym potrebuje :)

mohli zarobit.. ale nevadi, zarobila zalozna :D

inac aj tam mali so mnou problem :D
ja neviem, asi fakt vyzeram ako nejaky pofiderny buran :D

Mirka545.

Nikde vam nedaju uver pokiaľ nemate pracu, to je logicke a ak je zmluva v praci na dobu neurčitu, ešte lepšie. V poštovej banke som si mala zobrať uver, moj znamy ma odhovoril nech to nerobim že poštovu banku určite nie. Tam vela preplatim je to odrbavak.

doubledog

my sme si robili porovnanie a vysla nam VUB.
ale to sa meni casom, aj podla klienta, takze sa neda povedat, ze ta a ta banka je super vyhodna.

inflacia zvyhodni dlznika, kedze mu bude klesat dlh.
ale plati to samozrejme len za istych okolnosti.

lost

VUB = sibnuta banka..

Bol som v nej klientom cca 4 roky, mal som obraty take, ze mi automat kludne dal (oprava: by dal) tolko kolko potrebujem, no slecinka si myslela, ze som nejaky podvodnik a nechcela mi dat tyzdnovu hotovostnu pozicku, lebo udajne musim mat bud pracu alebo si mozem piskat :D

Skoda ze som nezrusil ucet toho dna u nich :)

Extremne nelogicka banka co sa hra na pana a ani to nevie.. Hold, aspon som si u nich vybral assety a presunul ich do lepsej banky :-)

Naco mi je taka banka, ktora nehlada riesnie ako pomoct svojmu zubozenemu klientovi? :D

jahodka123

ale to nemôžeš vedieť :) Ja už som tiež nad tým haluzila, že zoberem úver, postavím dom, pak padne euro a na úver sa "zabudne". Ale isto by sa našiel časom nejaký kretén, ktorý by mi ten barák pak určite zhabal alebo by som ho musela aj tak vyplatiť...