Nikto sa so mnou v skole nebaví

Príspevok v téme: Nikto sa so mnou v skole nebaví
Petra5899

Som prváčka na gymnáziu , už 4 dni tam chodím , dochádzam z obce 20 minút do toho mesta na zapadnom slovensku. Každý jeden človek tam má niekoho,koho poznal už skôr a preto sa väčšinu času baví s ním a celkovo už sa poznajú všetci, teda každý s každým sa baví .. Teda okrem mňa, ja na celej skole nepoznám nikoho. Pokúšam sa k ľudom prihovárať ale niečo odpovedia a tým to hasne , každý si ide za svojím najlepším kamošom a len ja som sama. V skole , cez prestávky , vždy je mi do plaču .. Som si istá, že sa nejak s nikym dobre nespoznám , pretože tam sú už partie do ktorých ja nezapadám a vlastne aj tí ludia su uplne iní ako ja. Je mi veľmi luto, že sa nemám s kým baviť a presviedčala som rodičov aby ma presunuli na inú školu (čo by aj tak nebolo najlepšie riešenie) no rázne to zamietli .. Na ZŠ to bolo úplne iné a krásne , teraz len vyplakávam do vankúša, lebo ani poriadne nemám kamarátov :(( Čo mám robiť ?? :(( chcem isť odtial preč ale nedovolia mi to

sachovanka

To su len prve styri dni tak prosim klud. Vobec to nemusi byt take zle. Ja ked som prisla na strednu skolu tak som tiez prisla so spoluziackou zo zakladnej skoly a aj ked sme sa pred tym vobec nebavili tak sme zrazu sedeli v jednej lavici lebo sme mali v sebe istotu, ze sa pozname ale ked sme sa rozkukali tak sme potom aj tak kazda isla svojim smerom, na zaciatku je to tak vsade, uvidis, ze tieto pociatocne skupinky sa rozpadnu za nejaky mesiac ked sa lepsie spoznate a potom a utvoria sa uplne nove a niekde zapadnes aj ty, len to nevzdavaj, neuzatvaraj sa do seba. Skus s niekym nadviazat kontakt

Magy

Petra5899 - 4 dni a uz depkaris a vyplakavas do vankusa?? och boze, dnesna mladez je nejaka precitlivela a zdepkovana, ked nema vsetko hned. :(
presne ako napisal doubledog. vsetko chce cas.

ojojka

á ty si tá moja spoužiačka :)) nová :))
od zajtra sa s tebou budem bavit, slubujem
maj sa
a nevypisuj na fore hovadiny vies, ze nasej triednej uckesa to nelubi

lorinnes

Počuj nie si ty od nás z gympla? :D Ja tiež chodim na zapade na gympel(neni tu len jeden ja viem :D )a tiež tak dochadzam ja len či nahodou :) Inak čo sa tvojho problemu tyka to prejde...fakt šetko sa to za chvilu spravi :) 4 dni su strasne malo

viem

ked som zacala chodit na strednu tiez sa vsetci medzi sebou poznali a ja som nepoznala nikoho, viem si predstavit ako sa citis ale casom si na 100% najdes v triede kamaratky/kamaratov a budes rada ze si neodisla len tomu musis dat cas

Trblietka

outu:

ja som ukazkovy introvert. mala som s tym problemi cely zivot. ale jednoducho niekedy sa clovek musi prekonat. pre mna to bolo velice tazke obdobie kedy som sa musela prejavit aj ked osm v dannu chvilu nechcela.

ako sa vravi kto sa hanbi, ma prazdne gamby.

Zaran

U mňa to bolo zrovna také ako u teba ked som nastúpila na gympel.Nové prostredie,ľudia,ešte ked sa z nich polovica medzi sebou poznajú a ty medzi nimi niesi,nepríjemné.Nenapíšem ti nič prevratné,proste musíš vydržať,preklad na inú nevyrieši nič.Hlavne nezúfaj,nič nie je stratené,4 dni nie su doba v tomto.A o kamarátov sa neboj,skupinky v triede vznikajú a zanikajú,dôležité je aby si sa učila.Rob si pekne domáce,zbieraj jednotky, bud milá a čoskoro sa začnú pri tebe zlietať ako supy a ak si k tomu ešte pekná,neboj aj spolužiaci to začnu registrovať,čiže dalšie plus pre teba.