svrbi ma vaginaa

cechovam

zalezi kde mas tie pupaciky ci vnutri v posve alebo zvonku ak je to vnutri nepomoze ti nic len gynekolog ak je to zvonka tak to treba natriet betadine roztok alebo mast ak to nepomoze tak gynekolog urcite pomoze

janka24

to bude tým, že si sa bud pri holeni zle holila,alebo si sa zle nakremovala po-ak si sa nakremovala. Daj si nejaký na to nejaký krem alebo studenu vodu-ak to máš už červene a neškrab si to.

qwertica

Dobrý, mám taky problem... mala som menzes a trochu som sa tam oholila...uz rok poucivam tie iste vlozky ale teraz som si kupila inu znacku...menzes mi skoncil a teraz ma neskutocne svrbi...mam tam take malinke biele bodecky a som asi aj trochu opuchnuta...na gyndu nejdem ani za nic... bola by som vam vdacna kebyze mi pooradite nieku dobru mast dakujem

slusny_muz

Mozno si chytila len nejaku infekciu, nemusi hned ist o kondylomy...ale najlepsie bude zajst k tvojej gynekologicke..vsetko dobre

ujo

No tak draha moja to maš na sto percent kondylomy nechcem ta strasit ale je to hnusna choroba a väčšinou už nevyliečitelna pretože ked ti ich aj odstrania maš ich tam po pol roku zas a zas a zas a takto sa to už bude na 80 percent vliecť s Tebou celý život nuž musiš sexovať s kondomom