Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operácia očí

mardziosa

kojenie, tehotenstvo, prekonané zápaly oka, prekonanie žltačky a podobné problémy vplývajú na to, či človek môže alebo nemôže podstúpiť takúto operáciu očí, ale s týmto bezpochyby každý lekár pacienta oboznámi ;)

Marila

Rosebud áno a sú aj nejaké obmedzenia, o ktorých hneď na začiatku informujú, že kedy vôbec nie je možné absolvovať zákrok, na príklad pri tehotenstve a pod ;)

rosebud

Je prirodzené, že berú lekári ohľady na to. Preto je potrebné povedať všetko, čo nás trápi, aké máme zdravotné problémy a taktiež sa preto robí aj kompletné očné vyšetrenie. :)

peterkova_klar

Mohla si akože bez akýchkoľvek problémov túto operáciu podstúpiť? Nemali s tým lekári žiadny problém? Prihliadali nejako aj na tvoj zdravotný stav?

diidi

tento druh operacie oci som absolvovala aj ja na klinike Spinn, mne osobne tento druh operacie padol vhod, vyhovoval, mala som strach ako sa bude zrak po operacii spravat, za aky cas sa spamata z tej operacie, ale z toho celeho som bola velmi milo prekvapena a najma som mohla okuliarky odlozit do zabudnutia :)

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

duska223

myslim si ze v dnesnej dobe je tento zakrok uz bezpecny ja som ho podstupila pred rokom konkretne metodu EPI-LASIK v podstate mi znecitlivili oci kvapkami pozerala som si viacere metody ale tato sa mi zdala taka najprijatelnejsie aj co sa tyka z pohladu zotavovania aj samotnej operacie :)

delopiero

Cafteee,

Viete aj poradit ktora metoda je najlepsia? Co sa tyka kvalita vs cena..A ci to je vazne bezpecne-operovat si oci...Nepozna nikto niekoho kto by mal potom aj problemy?...

Dakujem guys:)

Marila

To áno, súhlasím s tým. Je dobré sa obrátiť priamo na očných lekárov, ktorí majú s takýmito operáciami skúsenosti a budú vedieť ti poradiť, ako to je s tvojím zrakom a čo ďalej :)