Cím nahradit chlieb?

Príspevok v téme: Cím nahradit chlieb?
gucciok85

Ahojte.
Chcela by som s niecim nahradit chceba. Chcem to uplne vylucit z jedalnicka z viacerych dovodov. Nema niekto typ s cim to nahradit?
-do roboty teraz beriem len chleby-celozrnne,tam na obedy nechodim,maju stale maso, nechcem ani polystirenove chleby ,ani maces,ani knackebrot,do roboty co by som navarila nemozem nosit lebo sa to pokazi- robim na 12-ky.
A prosim Vas mi nepiste, preco chcem nahradit chleba ved je to zdrave bla bla.
Chcem nejaky dobry typ

zakusok

Kup si navar si kvalitnu polievku hustu do ktorej pridas aj trochu ovsenych vlociek/vlocky ta zasytia-dodaju energiu/V termoske sa ti to nepokazi-a k tomu budes to mat aj teple/urcite ti to vydrzi 12hod/

Magy

je spusta nahrad chleba, rozne "chlebicky" - myslim tie tzv. polystyreny a ine tvrde obkladacky.
potom je tu maces, rozne "pita" chleby z roznych obilnin, kukuricne, sojove, ryzove, ovsene... moznosti je milion, zalezi od chuti a daneh zameru pouzitia.

Sejla

no ak nemáš v práci chladničku, ani ohrievač, tak máš obmadzené možnosti. Asi jedine zeleninové/ovocné šaláty. Ja nejem chleba vôbec. Jedávam samé ryžové jedlá, uvarenú zeleninu, syr, cestoviny, polievky:)