Napísať mu alebo nie?

Príspevok v téme: Napísať mu alebo nie?
lenuška

ahojte...už dlhšie sa mi páči jeden chalan...myslím, že aj ja som ho aspoň trošičku zaujala.....stretávame sa v podniku, kde robí , ale iba sa pozdravíme...teraz som ho videla vonku so psom...chcela by som s ním nadviazať kontakt, tak som mu chcela napísať na facebooku, že videla som ťa tam a tam , bol si to ty? alebo niečo v tomto štýle....myslíte, že to bude moc trápne? mám alebo nemám? mám síce 23 rokov, ale som trochu hanblivá, lebo si nemyslím o sebe, že som pekná baba :(((

m,mlk

facebook je trapas pre asociálnych ľudí, alebo pre hlúpych tínedžerov alebo pre úchylov.
normálny človek dokáže komunikovať priamo s človekom, nie virtuálne.

lenuška

a co ja viem :D iba som ho tam videla,ale urcite videl aj on mna,a nic,,,isiel si po svojom ...takze podla toho usudzujem,ze komunikovat so mnou nechce...mozno je tiez iba hanblivy...tak som chcela,ze na zacatku by bola komunikacia na facebooku lahsia

my?

skor si sa odradila sama, svojou hanblivostou. aku informaciu o sebe vysielas von, taku vnimaju ludia, ktori ta stretavaju. cize ak si o sebe myslis, ze nie si pritazliva, tak to vsugeruvas aj svojmu okoliu. potom sa necuduj, ked si sama. musis popracovat na svojom sebaobraze.

lenuška

no dnes som ho stretla takisto a mala som pocit, že ma aj videl, ale otočil sa a išiel so psom inde....takže preto som ho chcela osloviť aspoň na FB a možno by sme sa dopracovali aj k nejakému stretku :) ale tak asi ste ma odradili :D:D

lost

jasne, pes je asi idealne riesenie :)
mas niekoho kto ma psa? ponukni sa na vencenie :)
skor ci neskor sa oslovit budete musiet :D

peťko454

To ako fakt na fb mu chceš napísať a má 23 rokov.To je tá dnešná doba čo sa všetko píše než hovorí.Pekne sa sním stretni a porozprávaj.Facebook,ako ho ja neznášam.