Nadmerne ochlpenie?

Príspevok v téme: Nadmerne ochlpenie?
poradte

nikde inde na tele nemam problem iba intimne partie... bikiny a kusok noh.. ked oholim bikiny vporiadku, nevidno to ale ten zaciatok noh mi velmi vadi pretoze mam noveho partnera a od neho ochytene kedze sa chplky tru o telo vyhodili sa mi tam cervene bolestive flaky aj pri chodzi.. a kedze sme zacali uz sexualne zit kvoli tymto flakom sa nemozem oholit dnes aby to bolo uplne na hladko.. bojim sa ze pri sexe sa nebudem moct uvolnit lebo budem stale mysliet na to ze tie chlpky na zaciatku noh citit a ze je to jednoducho povedane - trapne, ze ine zeny tam nezarastaju alebo ja neviem co.. teda nie, ze si to vsimam ale tak maju s tym ine zeny problem? niejo tych chlpkov vela skor si myslim,ze je to tym ze som zasla ziletkou troska dalej a preto mi zacali rast hrube chlpky aj na nohach... so z toho na nervy ci mu to nebude prekazat ked bude tie \\\\\\\\\\\\\\\"pichlave\\\\\\\\\\\\\\\" citit. viem blbe ale neviem to inak opisat.. mam noveho priatela a preto mi na tom tam zalezi..a je mi trapne aj to ze mam odchytenu pokozku na nej cervene suche flaky a do toho to nechcem oholit lebo sa bojim ze pokozku v oblasti noh este viac podrazdim a zapali sa mi to... vlastne otazka znie.. som jedina co ma s tym taky problem a ako sa necit trapne ked si myslim ze je to nadmerne ochlpenie..ci je trapne ked tie rastuce chlpky citit kedze je ich par aj na nohach..hej mam z toho komplex na laserovu si musim nasetrit ale teraz prosim ine odpovede

lkj

Nebola som na laseri,ale som niekde o tom čítala,tušim holiť sa možeš len nie depilovať,nie som si istá,najlepšie bude ked si zavoláš priamo na odborníkov

poradte

pockaj to sa nemam 3 mesiace oholit?????? ja som citala ze holit sa moze, ale depilovat nie... tak teraz som zmetena.. ved mam priatela nechcem mat "bobra" :D

lkj

Viem že chceš počuť nejakú konkrétnu dobrú radu,ale žial neexistuje nič okrem spomínaných vecí,to by už ženy dávno chodili s dokonalými nohami.Jediný naozaj účinný spôsob je tá laserová depilácia.A na dalšiu časť tvojej otázky ti možem povedať tolko že prav ako máš ísť na laserovku,musíš si nechať vyrásť všetky chlpky aspon mesiac-tri netrhať neholiť len tesne pred zákrokom si možeš potom oholiť a za ten čas čo ti budú chlpky rásť nemusíš mať strach že ti budú zarastať :-)

poradte

a este mi vysvetlite ked mi sem tam zarastie niaky chlp.. ako mam ist na laserovu epilaciu ...???? ved ja viem,ze potom mi nezarastie snad ani jeden, ale ked mam kde tu zarasteny chlpok tak laser znici iba oholene chlpky a nie tie zarastene... ak nie vyvedte ma z omylu najradsej by som isla na to hned teraz

poradte

ludia ja viem ze tento moj "problem" nieje ani problem, ale tak je to jedna z veci ktora ma trapi.. lebo niektore zeny ja neviem ci nezarastaju vobec alebo co..zas ja mam problem vyslovene IBA v oblasti bikin a zacinajucich nôh..a dakujem bohu aj ked som prirodzene tmavovlaska s tmavym pogmentom tak ked si oholim litka a vydepilujem stehna tak po bodkach ani slychu...mna trapi fakt vyslovene oblast bikin a tie nohy, ked som si to vydepilovala zarastali mi chlpky tak som si to vytahovala ihlou a trvalo mi hadam aj vyse mesiaca kym mi zmiznu ranky... som z toho nestastna fakt...

tym epilatorom to musi sakra boliet tiez nie? mam doma, ale nepouzivam ho..no viem co to bolo voskom, trapenie a nie depilacia... len ci mi nezarastu zase :( alebo aspon pripravok ktory zmierni podrazdenie, viem ze kazdemu zabera nieco ine, a obdivujem zeny ktore s tym problem nemaju,,,oholia sa a nemaju vobec podrazdenu pokozku a nezarastie im ani jeden chlp! ja sa mordujem s peelingami , peelingovou rukavicou , mam drahe protizapalove antisepticke mydlo na intimnu hygienu , potom si to este definzikujem dam krem a puder a aj tak sa mi vzdy objavi nejake podrazdenie,. uz ma to fakt nebavi holit si s pocitom " dneska dobre, zajtra odznova"

lkj

Ja mám podobný problém,lenže ja mám zarastené celé nohy,lýtka,stehná aj oblasť bikín,vyskúšala som už naozaj všetko a najúčinnejšie zo všetkých metod je damsky epilátor vytrehne to aj s korienkami,žiletky sú na nič,lebo to hned dorastá a nemala by som nervy holiť to každý den.Ja mám bledú kožu a čierne chlpky tak je to hrôza.V bikinách to odstránim studeným voskom a potom to vytrhávam epilátorom,nezarastaju tak chlpky a nezapaluje sa koža.Mna ale zas trápi ovela viac že ked si odepilujem napr. aj lýtka,tak mi tam ostávaju nie vyrážky ale také tmavo červené bodky a kôli tomu nemožem nosiť ani kraťasy,najviac si dám trištvrťáky,je to tiež trápenie,ale iná možnosť fakt nie je ako laser.Už som si dávala na nohy aj make up,ono to pomože len to vyzerá trochu neprirodzene,ešte chcem vyskušať pančuchy v spreji lebo neviem čím to už prekryť.

Meretseger

Tak pokiaľ som to nepochopila úplne blbo, mám rovnaký "problém" a úplne na to kašlem. Tým nechcem povedať, že to neholím (žiletkou, pánsky druh, tie jednorazovky sú, s prepáčením, totálny sh*t). Oblasť bikín mám strašne citlivú, tam to hneď sčervená a vzniknú vyrážky, na nohách je to o niečo lepšie. Celkovo mi chĺpky dorastajú nenormálne rýchlo, takže sa s tým morím každý deň, príp. každý druhý, pretože som tento rok nebola plávať ani raz a spomínanú oblasť kryjú aj najkratšie šortky, čo mám.
Mojej priateľke to nevadí, ja mám dôležitejšie veci na riešenie, takže žiadne komplexy kvôli tomu nemám a radím to aj tebe. Take it easy!

danielita.sm

ahoj moja..cosi netrap sa... ja prezyvam ovela hrosie veci.... ja tiez starsne zarastam..holim si aj ruky.. kazdy druhy alebo treti den skoro..aby boli hladke :((( a nohy tiez v sprche kazdy druhy den ... dokonca aj na zadku mam tie chlpky som z toho strasne nestastna..ty len nohy tak bud rada fakt... a tak skus si ich neholit nechaj ich proiadne zarast.. a potomsi ohol..a ved skus si kupit podvezky... a nedaj ich dole pri sexovani :))) aspon nic nebudecitit, a navyse je to aj vzrusujeuce a sexi pohlad v podvezkoch,tedda v tych pancuskach :))