Pritahuje ma moj 48 rocny telocvikar .

Príspevok v téme: Pritahuje ma moj 48 rocny telocvikar .
studentkagym

Nedavno som mala 18 a som gymnazistka.Moj telocvikar ma slusnych 48.V tvari mu to vidno ale telo ma ako 20tnik.Nejde o to aky je ,,pekny\' alebo co ale o jeho povahu.Pritahuje ma jeho zmysel pre humor, jeho telo, jeho odhodlanie pre zivot, to ako ma podporuje na telesnej,ako mi veri, ako sa na mna pozera , vsetko.Nieje to tak ze by som bola nejaka skareda a snivala len platonicky.Niesom miss ale nemam problem mat vztah s chlapom.Nikdy som nechodila s nikdy starsim viac ako 3 roky.Vobec to neviem pochopit moze mi byt otec! :(.|Stalo sa vam to niekedy niekomu?

studentkagym

Nic nebolo :) Len si holy vsetko, hrud, ruky,podpazusie tak si predpokladam ze bude oholeny aj tam :)
Ak naozaj spi so svojou zenou tak to tiez predpokladam.
Tak uricte nechcem nic ine od neho.Chcela by som si snim pokecat a potom sup sem sup tam a potom nic.
Strasne sa mi paci skoda ze nema o 20rokov menej ale tak mozno by nebol tym cim je teraz.

Neviem ako by mala tato ,,telenovela'' koncit asi len mojimi tuzbami lebo nemozem za nim prist dobry den pan profesor pretiahli by ste ma?:D Je to seriozny chlap .. Aspon sa zda :P

lost

daj vediet ako to dopadne :D
vela krat su tu telenovely, ale nikdy nie konce :D nie vzdy mam rad nedokoncey pribeh :)
kazdopadne, posielam kvety.