Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Fero M..

Tak hej, ale tak beriem aj túto stránku ako vravím, bývalý ju mal za ohavu....

No tak oni su dlho kamoši, mal na nu aj mobil, kedže sa poznali, tak sms.

Maoam

Fero, no tak si potrebuje pravidelne dvihat sebavedomie, este nie je vo faze, ze si vystaci sama :-) a potrebuje na to inych ludi, teda co sa jej vyzoru tyka.
Ale ved si pisal, ze si toho typka vymazala z kontaktov? Tak ako ju kontaktoval..

Fero M..

Tak ako vravím, mne to nejak...

A niečo s tým egom možno bude, lebo bývalý jej vravel stále aká je strašná a neviem čo a pritom je to kus peknej baby. Najradšej by som mu naplieskal.
Ona skôr nechce mať tajomstvá a možno ju také veci trápia ako tajnosti.
Tiež mi vravela, že sa ju zase pokusal kontaktovať ten kamoš.., zase trápne dôvody.

Maoam

Fero, no ved to :-), potrebuje ti take veci hovorit.
Asi velmi potrebuje pomasirovat obcas ego, jesitnost a rada ta troska poprovokuje..
Reagovala som na to preto,ze mne osobne to pride mierne trapne a uplne zbytocne taketo veci spominat :D.

Fero M..

Co ja viem, tak isto mi nevraví všetko. Ona mi to povedala len tak medzi rečou, ked sme si robili srandy. To čo som napísal bolo len vytrhnute z debaty celkovej, to preto.
Ona bola pekne oblečená a tričko ukázalo jej prednosti, tak len poznamenal, že kde ich skrývala pred tým. Ako ja to mám v ... Ako vravím bolo to vytiahnuté z debaty tak preto.
Ja ju nenutim mi take veci hovoriť, ale asi to potrebovala povedať neviem

Maoam

Fero, tvoja priatelka ti doma hovori o tom, ze kolega mal narazky na jej kozy? sorry, ale...fakt to ma tvoja babenka za potreby hovorit ti to?

Fero M..

No nový nick, kto by si to heslo pamatal :D

Takže ja len toľko,moja išla na oslavu, a proste to beriem totálne v pohode, dokonca aj narážky jej kolegu o ktorých mi povedala v práci na jej poprsie som zobral s chladnou hlavou a len kratkou poznámkou, nech sa stará o prsia svojej priateľky. Inokedy by som ....

Tak hádam mi preplo k dobru :D