Vyliecila vam Albertova chronicke candidozy?

Príspevok v téme: Vyliecila vam Albertova chronicke candidozy?
Kleera

3-mesacna protikvasinkova dieta nestacila, imunologicke testy na 100 percent v poriadku, nezabrali ani fluconazol uzivany pravidelne, ani prirodne produkty ako oreganovy olej, GSE, enzymy, prebiotika, probiotika...

Preto sa pytam, ci niekomu pomohla p. Albertova, resp. ci niektora z vas bola v podobnej situacii a dostala sa z toho. Este dalej postrehla som, ked sme s partnerom par mesiacov pouzivali kondom, mykozy boli menej caste. Poslala som ho viackrat na vysetrenie, pre istotu, no vsetko mal negat. Existuje este nieco, co sa da na mojom pripade preskumat? Je to beznadejne. Chystam sa este dat si vysetrit hladinu cukru a alergologicke testy, no nepredpokladam, ze to bude v tom..

Vdaka za rozumne odpovede.

asitak

co sa tyka vaginalnych infekcii tak to si myslim ze na to je albertova jednicka. ale zas treba priznat aj to, ze liecba u nej ma svoje specifika. je to skratka nieco ine ako u gyndosa. na co by som ta asi mala upozornit je to, ze ona sa dost zaobera zenami co nemozu mat deti, cize neplodne pary a tak, takze si dost potrpi aby boli zeny zdrave prave z tohto dovodu. to u mna nehrozilo, lebo zatial deti urcite nechcem. takze ked ti bude napr. hovorit nejake take reci o tom ze musis dbat na zdravie aj kvoli detom co raz budes mat, tak to ti moze ist jednym uchom dnu a druhym von. len aby si vedela, ze to zvykne pripominat. ale nebaziruje na tom, len to skratka spomenie.

asitak

ano, vyliecila ma. potom som urobila blbost - cez minule leto v zahranici nechraneny sex a bola som v tom znova. takze zas musela nastupit liecba. nie ze by mi to ona vycitala, je to tolerantna zena, ale dost blbo som sa pred nou citila. najskor na mne makala a potom som jej rady ignorovala.
viem od nej ale dost veci aj co sa tyka pouzivania hygieny a toalet. papiera, vloziek atd. to mi gynekolog nikdy nepovedal. u nej to patri k samozrejmej starostlivosti o pacienta.