Vyhrazanie cez FB - ako to zastavit?

Príspevok v téme: Vyhrazanie cez FB - ako to zastavit?
prenasledova

ahojte...nejaka psychopatka, alebo psychopat..kedze ma vymyslene meno a fotku nema.. sa mi vyhraza cez Facebook..dokonca viem, ze sa mi nejakym sposobom vie dostat ku smskam, ktore som poslala..uz to zacina byt vazne, obtazuje aj moje sestry..co mam robit?? mam s tym zajst na policiu? spravia s tym nieco? uz som zufala:( nechuti mi jest, nespim..bojim sa:((

winki

Ako sa ti vlastne vyhráža???? Len cez FB alebo čo? veď preca ked si dotyčného nedáš do priatelov tak ti nedokáže zasahovať do nhástenky a tak. a pokial ti nepíse maily tak nechápem ako sa ti vyhráža.

prenasledova

uz som prosila jedneho chlapca, ale nejak sa mu do toho nechce:( aj by som zaplatila, ak niekto tu potna niekoho takeho, PROSIM dajte mi vediet:((

winki

Ako sa ti vyhráža keď ti nepošle mail? Skús nájsť nejakého schopného ITčkára...ten to dokáže zistiť. Ale určite zajdi na políciu.....vytlač si výhražné veci, neviem ukáž sms, možno to začnú riešiť.

prenasledova

vyhraza sa mi tiez, ze si ma pocka po praci..a to uz povazujem za fakt chore!!! lenze ak pojdem na policiu, tak ma jedine vysmeju! az pokym sa mi vazne nieco nestane

philips

Choď na políciu a podaj trestné oznámenie pre prečin vyhrážania. Oscanujej jej papier o podaní TO, pošli jej ho a blokni ju. Už ti nebude nikdy písať.

prenasledova

urcite je z rovnakeho mesta ako ja, to viem...akurat ze mne by pomohlo, keby niekto dokazal zistit, ze presne kto to je cez jeho/jej ucet na FB..mail mi neposle nikdy

prenasledova

no ved prave ze nic!!! vyhraza sa mi, ze rozbijam vztahy...no ja som nikomu ziaden nerozbila!!..spaja ma s jednym kamaratom, no on nema ani paru, ze kto by to mohol byt..naposledy mal priatelku pred rokom!!! a jemu samozrejme nepise vobec nic..vsetko je to nahrate na mna a ja uz som zufala..najviac ma trapi, ze sa mi nejakym sposobom vie dostat ku smskam, co je podla mna trestne!!!!! no ako to riesit?????