Ako to skoncit ?

Príspevok v téme: Ako to skoncit ?
KKKKlll

Chcel by som poradit mam priatelku uz 3 roky.. zo zaciatku vsetko bolo krasne.. spoznal som teraz jednu zenu ktoru milujem a chcel som teraz tento prvy vztah ukoncit lenze potrebujem radu .. snazim sa vsetko preto aby ma nechala aby pochopila ze ju uz nemilujem .. ale ona cim dalej robim vsetko preto tym dalej bezomna nemoze zit.. vyhraza sa mi emailami .. proste spravy vsetko preto aby somnou ostala.. neviem co dalej .. bola raz sklamana lebo ju jej prvy podviedol a od vtedy je taka .. da sa to neako aby som ju presvedcil alebo na to treba neaku odbornu pomoc ? .. prosim

KKKKlll

ide oto ze ja to chcem ukoncit lebo sa velmi zmenila .. nuti ma snou mat dieta len aby som ju neopustil .. vyhraza sa mi ze ak ju opustim ublizi si .. ja ju nechcem nechat len kvoli tomu ze lubim inu .. je to aj kvoli tomu ale je to aj kvoli tomu ze uz ju nelubim tak ako som ju lubil a nechcem jej ublizit ze snou budem nasilu lenze ona ma nuti ona spravi vsetko preto aby som ju lubil hoci je to nemozne.. viem ze ma tu odsudzujete ale boli by ste sniekym nasilu len preto aby sa ten clovek citil dobre?? ..

Magy

v tom co KKKKlll mi chyba dost podstatna info, preco chce sucasnu opustit (okrem toho ze sa zamiloval do inej - to nie je dovod na rozchod, ale jeho sukromny problem, ktory je povinny vyriesit sam so sebou a netahat do toho nikoho ineho) a preco to chce spravit tak podlym sposobom, ako opisuje.

chcel by som vidiet, ako by sa jemu pacilo, keby miloval priatelku a ona by sa zamilovala do ineho a tym padom by nasilu chcela ukoncit tento (podla nej neperspektivny) vztah. mozes na to KKKKlll odpovedat??? pacilo by sa ti to?

BcMia

presne tak, pozor aby si nezahodil niekoho kto ťa miluje a urobí pre teba všetko pre niekoho koho ešte až tak nepoznáš! ale ak to fakt chceš tak to sprav, ale hlavne jej nehovor že máš inú, pretože tým jej maximálne ublížiš.

00Lenka00

Dobre sa nad tým všetkým zamysli, či sa Ti vôbec oplatí nechať svoje dievča kvôli nejakej inej, a či stojí zato nechať len tak 3 roky kvôli inej ... Aby si neskôr neľutoval .. a ak si rozhodnutý pre tú druhú, tak nebud svrab, a povedz jej to úprimne na rovinu. Cím skôr, tým lepšie

m,mlk

Nevieš to ukončiť? Nebuď zbabelec a nenechávaj to na ňu, aby ťa ona nechala. Choď za ňou, a povedz jej, že je koniec. A dodaj, že máš inú.