Sme kamaráti alebo sme v neoficiálnom vzťahu ?

Príspevok v téme: Sme kamaráti alebo sme v neoficiálnom vzťahu ?
Carellova

caute !
Pred mesiacom som tu pisala o kamaratovi, s ktorym travime vela casu ale on chce byt len kamarat napriek tomu ze ja ho lubim a on o tom vie.

Postupne sa nase ´kamaratstvo´ zacalo vyvyjat. Bola som dve noci sama doma a napadlo ma ze ho pozvem hore. Ostal spat obe noci a len sme vedla seba lezali opreti.

Postupom casu sa stretavame coraz castejsie a najprv sme sa zacali len obijmat ked sme sa lucili, neskor sme na lavicke boli o seba opreti ja o jeho rameno a on o moju hlavu. Potom mi uz drzal ruku...

Poobedia niekedy travime u neho a len tak sme k sebe prituleni.

Dnes som u neho prespala. Pritulili sme sa k sebe a jednou rukou ma zacal hladkat po chrbte a potom aj na zadku a zacali sme sa bozkavat a pritom sme o nas kecali. Ze teraz nehlada vztah ze chce byt volny a ze ked ho zacne hladat, vie za kym ma ist, akoze za mnou, ze mu je somnou dobre.
Po tom si na mna lahol, obaja obleceni zacali sme sa bozkavat, na krku na bruchu on mna. A vyzeralo to aloby sme spolu ´spali´ ale boli sme obleceni.

On stale vravi ze sme dobri kamarati.
Ja neviem co si mysliet.

Bude z toho nieco? Citi ku mne nieco?

Dakujem !

wowo1

chce to uhrat na sex bez vztahu ,kamaratsky sex a ty aby si ho milovala lebo mu to robi dobre,,na jeho egu je to debil sorry
ale doplatis na to a velmi uvidis lebo ty si uz davno chytena ...napis za pol roka

petka9854

takto to skoncilo aj u nas...lebo ide do HU a ze nebudeme sa vidat a ze to nebude mat zmysel..tak po 9mesiacoch som si povedala ze OK.....ked necchcel s "nami" nic, tak nech je sam !!!
a vacsinou mi on prvy pise, ze ako sa mam a co mam nove...ale stale si opakujem sme kamarati a hlavne tie slova co vravel...aby som zase nenaletela a hlavne aby som si nenahovarala ze mu chybam...!!!!
takze uz je len na tebe, ako sa k tomu ty teraz postavis, lebo z vlastnej skusenosti viem, ake je tazke zabudnut na niekoho koho ma clovek ozaj rad....a ten druhy nechce vzah...:(((
stale by si bola nespokojna... ze ti nedava to, co ty chces vo vzahu....

Carellova

Bavili sme sa o nas....
Chce ist do armady, vsetky skusky splnil pred pol rokom a teraz caka na rozhodnutie o tom, ci ho prijmu. Ak by ho prijali, v oktobri by nastupil, tri mesiace prec, potom sluzba mimo Bratislavy....
A ze nechat tu niekoho mu je blbe a este ze ma aj nejaky blok teraz po rozchode, ze vztah jednodicho nechce....
Mne by az tak vztah na dialku neprekazal.....

Aisha5

Mozno ma tvoj kamarat nejaky zdravotny problem, o ktorom nevies. Mozno ma problem so svojim muzstvom. Evidentne ta chce, ale nieco ho v tom brzdi. Skus na to prist ty, aky moze mat problem. kazda zena instinktivne vie vycitit problem toho druheho. Urcite aj ty.Tak porozmyslaj nad tym vsetkym a daj si dokopy, ze preco sa tak moze spravat...

marek183

Uprimne, s vysokou pravdepodobnostou z toho nikdy nic nebude. Ja mavam, tiez taketo vztahy so zenami, citim sa s nimi velmi prijemne, pacia sa mi, ale zistil som, ze ak u mna nenarastaju emocie po prvych stretnutiach, tak je to len a len priatelstvo. Jedine co musim dodrzat je, povedat jej, ze ju mam rad iba ako kamaratku a v ZIADNOM pripade nemat nic intimne.

Nesnaz sa vytvarat intimne prilezitosti a mozno dostat ho cez sex. Ziadny chlap sa nedokaze dlhodobo ovladat pocas takych situacii a skor ci neskor podlahne, ale bude to len sexualny pud, ty budes sklamana.

Maoam

jeden moj znamy ma na to vyraz 'sexualna kamaratka' a dalsi kamos ma na to vyraz kamalaska

oba vyrazy su pekne nervne, ale bohuzial vystizne, zvlast ten prvy

Maoam

to je ako ked niekto nema auto, lebo ho mat nechce, nechce mat vydavky, nechce platit poistky, dane, pravidelne tankovat, starat sa o to, umyvat to, chodit na STK, plyny, bla bla

ked nutne potrebuje auto, ide do pozicovne, zaplati taxu a auto pouzije na co potrebuje a zasa ho tam odovzda

ibaze v tomto pripade tie baby idu este aj zadara, staci kombinacia nadeje a odrobinky pozornosti a zlomky pocitu, ze ich ma niekto rad

momomo888888

ahojte,

mam pocit, ze v poslednom case sa stava takato viacej babam a bohuzial aj mne :(

chlapi chcu nezavazne vztahy, nemyslia to asi az tak zle, ako to my berieme...pretoze my sme predsa len citlivejsie...

s jednym chalanom sa rok natahujeme...prve mesiace to vyzeralo super, uz som si myslela, ze sme spolu a potom mi len tak povedal, ze on na frajerku nema cas...tak mi doslo, ze asi ma nema ako frajerku, ale len ako niekoho na obcasne stretka ...

teraz sa snazim sama sebe vryt do hlavy, ze on ma nechce...NECHCE!! je mu so mnou fajn, vieme si pokecat, zasportovat, zasmiat sa a tak, ale proste asi caka na najeku krajsiu, prip. lepsiu...neviem...

asi si na tom ako ja.....uplne ta chapem

ale realita je taka...ze STE KAMOSI A NIMI AJ OSTANETE!!

moja rada, vyhni sa sexu, ajked budes mat pocit, ze ta fakt chce, lebo ja som po dlllhom case povolila a vtedy sa najviac ukazalo, ze fakt chce chlapec len KAMOSKU...

vela stastia...

btw., kolko mas rokov?

petka9854

ja viem...mozno tie komenty sa ti zdaju tvrde..lebo vidis teraz len to pekne a aj to, ze ten chalan ta ASI ma ozaj rad,.... ale daj si pozor na to, lebo namotas sa a potom budes fakt trpiet.....
proste narovinu sa ho este opytaj...a ak nechce tak ho nechaj tak a hladaj stastie inde....
ja sa o to snazim uz druhy mesiac ale stale to nejde lebo asi ho mam trochu rada a vzdy sa v myslienkach k nemu vraciam , ze "co ak, co keby.....mozno mu chybam".... :((( ale viem co chcem od chlapa a ak on vztah nechce, tak nema zmysel byt v niecom v com nesom spokojna !!!!