Ako si urobiť radosť po rozchode?

Príspevok v téme: Ako si urobiť radosť po rozchode?
cilka14

Môj vzťah neskončil práve najkrajšie, dosť ma to bolí, snažím sa naňho nemyslieť a začať nový život bez neho ale je to ťazké. Čo urobí Vám radosť v takomto ťažkom období? Ja viem že klin sa klinom vybíja, ale ja to tak riešiť nechcem. Záujmy ma zrazu nebavia, snažím sa dokopať aspoň dokopať k cvičeniu ale to tiež nejde nikdy. Stále len sedím pri PC a rozmýšlam o ňom, ale ja už chcem zabudnúť ale ako? kamošky nemám. Rozmýšlala som o zmene vizáže, ale na to nemám financie...poradte hocičo čo by ma inšpirovalo. Poprípade aj nejaké poučné knižky ktoré by mi trošku pomohli vysporiadať sa s tým

Majla02

Skús túto knihu: www.martinus.sk
Skvelo opisuje mnoho vecí, o ktorých si určite ani netušila, a uvidíš, všetko pekne prehodnotíš...

dadka159

teraz ide na prima love sex v meste...tak sup sup pozeraj! a daj si cokoladku a poplac si...len mu nepiis!! mysli na to,ze to vobec nestalo za to...a pride lepsi...ovela lepsi!! (aj ja na neho stale cakam :/ :D )

cilka14

ja sa z toho zblaznim asi :((..neviem či sa s tym dokážem zmieriť. mám chuť sa vykričať a aj si ponadávať ale nemám komu a kde

cilka14

dovolenka by posobila na mna depresivne kebyze idem sama.

a jeho reakcia jasne nebola k veci. On to vzdy obrati proti mne. Ze si domyšľam a že to nieje tak ako píšem, ale ak sa ho spýtam nech mi teda napíše ako to je, tak nereaguje. On je úplne iný, taký zvláštny. Ale tvrdí, ze mu nevadí, ze mu píšem, že chce zostať kamarát ale ja nechcem. Tak uvidím, ako to skončí :(

dadka159

cauko, dosiel den,kedy to na mna zase troska dolahlo...ti chlapi su svine!!! najradsej by som mu to vykricala,aky je to ... lenze...len tolko som chcela,ze este ani ja nie som z toho tak vonku... :(

cilka a odpisal ti na to,co si chcela vediet? :)

cilka14

ďakujem baby ste milé. Ja som skôr typ čo sa nerad bavi svojich citoch a radšej všetko prežívam sama :(. Už som sa vyplakala sestre-aspoň s ňou mam super vzťah.
blabla hodiš mi sem tu stranku??dakujem