Ako si urobiť radosť po rozchode?

Príspevok v téme: Ako si urobiť radosť po rozchode?
cilka14

Môj vzťah neskončil práve najkrajšie, dosť ma to bolí, snažím sa naňho nemyslieť a začať nový život bez neho ale je to ťazké. Čo urobí Vám radosť v takomto ťažkom období? Ja viem že klin sa klinom vybíja, ale ja to tak riešiť nechcem. Záujmy ma zrazu nebavia, snažím sa dokopať aspoň dokopať k cvičeniu ale to tiež nejde nikdy. Stále len sedím pri PC a rozmýšlam o ňom, ale ja už chcem zabudnúť ale ako? kamošky nemám. Rozmýšlala som o zmene vizáže, ale na to nemám financie...poradte hocičo čo by ma inšpirovalo. Poprípade aj nejaké poučné knižky ktoré by mi trošku pomohli vysporiadať sa s tým

dadka159

cilka neboj to prejde, fakt ten sex v meste pomaha...ja pozeravam cele leto,co ho davaju...skus si napisat na papier vsetko to,co ti na nom vadilo(krive zuby,nevenoval sa ti, plesina...atd) a nevadi,ak budes plakat...aj velke baby placu :)

blabla889

cilka kludne sa mi ozvi .. prezivam podobne obdobie ako ty ... ak by si chcela poslem ti aj nejake linky na ten serial co si hladala :) inak drzim palce

dadka159

cilka14, je to asi blbe,ale som rada,ze v tom nie som sama...su to styri mesiace...prvy mesiac som bola macherka..."sak aj tak som chcela lepsieho,bol nudny a najdem si druheho krajsieho,nevenoval sa mi tolko,neodpisoval na pekne sms.ky,nezmyslel si cez den" potom faza,ze som mesiac nemyslela na nic ine,len na to ako som sa skaredo k nemu spravala..ze ho chcem spat...a ze ani taky zly nebol..a vlastne to nebol mesiac..bolo to tri mesiace...pisala som mu...v dobrom,potom v zlom..strapnovala som sa...najprv odpisoval,potom uz som mu ani nestala za odpisanie-dufam,ze sa dobre na mojom trapeni s kamaratmi smiali...zatial co ja som revala,on si vypisoval s inymi...a raz mi odpisal,ze mu mam dat uz pokoj...ten clovek,s ktorym som prezila skoro celu moju mladost...a to ma troska dostalo..povedala som si ze schudnem, zacala som chodit na zumbu, s kamoskami v piatok von-a ver mi, nie je nic lepsie nez pocit,ked citis ze ta niekto chce(aj ked len platonicky,aj ked len na ten vecer)...nie som este vyliecena...ale pevne verim,ze som na dobrej ceste...skus to so mnou :)
p.s.uz odpisal?

Carie

Kup si cokoladu a nejake sladkosti. Kup si nove saty ci nejake oblecenie (vsak staci v sekaci ak na viac nemas). Zmen ak nie strih, tak aspon farbu vlasov. Nesed stale doma, ale rob stale si nejaky program. Stretni sa s kamoskami, rodinou, vezmi psa a chod na turu, cvic vo fitku, chod behat, bicyklovat/korculovat na hradzu, prip. vela pracuj alebo si najdi nejaku brigadu. A ak to nebude stacit, tak sa vyspi s nejakym peknym chlapom.

Sejla

cilka ty mu nemusíš robiť žiadne hysterické scény, stačí mu chladnokrvne šplechnúť do očí, aký je to prehnilý kus hoveda, ktorý si ťa nezaslúžil. Fakt je, že ten človek si s tebou zahrával a teraz chce "ostať priatelom"! A ty si taká zlomená, že nemáš silu ukázať tvoje skutočné pocity, radšej to sebe budeš dusiť a ešte niekoľko mesiacov postupne vstávať na vlastné nohy? Je normálne, že keď sa popálime, tak zakričíme. A ono to fakt pomáha. Možno si myslíš, že silná žena to zvládne ignoráciou, ale v skutočnosti niekedy silnú ženu charakterizuje aj to, keď naberie silu a odvahu ukázať svoje emócie.

cilka14

ja by som mu najradšej vynadala, aj mu jednu vrazila ale nechcem kvôli nemu robiť scény :(. Ja už len chcem zabudnúť. On je strašný ignorant a kluďas keď ide o city, nechce sa o tom baviť a podobne.

Sejla

cilka ak máš ešte pocit, že vo vzťahu s ním ešte niečo nemáš ujasnené, tak prečo nejdeš za ním a poriadne, definitíve mu nevynadáš?

Fero M.

ale prečo by ťa mal niekto riešiť.
Citila si to a potrebovala si sa mu ešt ozvať. Ja som sa tiež rozišiel a do dneska neviem prečo vlastne, aký bol dôvod. Asi ten super kamoš z netu čo k nej chodil potom 3 mesiace trdkať. Ale to je jedno.

Proste si mala v sebe nevysporiadane veci a chcela si mať jasno. Je normálne, že sa snažíš všetko spraviť pre záchranu a je to koniec koncov dobre aj pre tvoju dušu, lebo máš čiste svedomie, že si spravila maximum aj čo si nemusela. takže ...
Len si nájsť niekoho čo za to bude stáť