Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh

Príspevok v téme: Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh
Trblietka

Istym sposobom by som chcela varovat dievcata, ktore naletia zenatym zo zavezkami. aj ked v dnesnom svete je takato zena oznacovana bezrozmyslu ako zlatokopka, najdu sa aj tie ktorym islo o lasku nie o peniazky.

velmi som teraz smutna z muzov, povedzte je niekde taky muz, ktory nepije po veceroch v krcme, nefajci, nedroguje, nesedi na zadku. a hlavne ma v srdci nieco co mu kaze nepodviest ale radsej sa rozist?
muz ktory rad chodi do prirody, ma rad zvierata, ma rad slusny sposob zabavenia sa, ktory sa chce usadit, mat deti, a stastny trvacny vztah.
preco sme my zeny oznacovane za hlupe naivne husy ? ked vo vsetkych mediach je muz vykreslovany ako princ na bielom koni.

wewka

Ja takého mám. Je veľmi rozumný, nefajčí, neberie drogy, vypije si akurát na oslavách, i keď ani to nie vždy, máme spoločné záujmy, rozumieme si. Akurát si okusuje nechty a je bordelár.:D

Trblietka

myslim ze je to touto skazenou dobov. ak uz nic ine, da sa vzdy dovolat prave na toto. alebo na media, ktore nam vtlkaju do hlavy nezmysli.
odkial si Magy ?, ja som rodena bratislavcanka, a zacinam si uvedomovat ze zrejme bude nieco na tom pravdy ze na zapade su ludia skazenejsi.

kajka, a co ti urobil ? ak smiem vediet ?

Magy

Trblietka - vitaj v realite. tych slusnych nechcete, radsej si vyberiete parchantov, nasilnikov, alkoholikov... to je osetrovatelsky syndrom ci ako sa to vola, ked taky clovek vyvola v zene sucit a ona sa ho snazi "napravit".

mimochodom - som v podstate to, co si opisala, ze hladas. ten ideal. nefajcim, nepijem, mam moralne zasady a u mna podvod resp. nefer konanie nehrozi, dokazem vsetko opravit, uvarit, som cistotny, slusny. tak preco este nemam zenu?? preco o mna zeny ani nezakopnu, ale radsej idu za tymi, ktori ich trapia?

tym preboha teraz nechap, ze by som sa ponukal :DDD
len ma zaujima, preco to tak je. presne ako pises - nespravodlivost.