Ja chcem už dosiahnuť ideálnu váhu!

Príspevok v téme: Ja chcem už dosiahnuť ideálnu váhu!
BaBizna4444

Viem že takých tém tu už bolo stovky :) ...
ale aj tak som ju založila.
Je založená na tom že by som rada schudla :)
môže sa ktokoľvek pridať budem len rada :)
Takže mám 60kg a 162cm.
Moja vysnivana váha je 50kg-53kg :)
Začala som už od dneska :)
Nedá sa to povedať u mňa že držím dietu ale je to tak vlastne o tom že stravujem sa zdravo.
Aj keď niekedy neviem aké potraviny sú fajn na chudnutie :) potrebujem podporu a poradiť sa niekedy :D dúfam že sa tu niekto nájde :)
Tak držte palce :)

sloniatko

ahoj evula tak sa prudaj k nam do temy kto bude chudnut so mnou lebo sem daako nik nechodi.a napis ako jedavas co jedavas ako casto kolko a ci cvicis a tak :)

evula22232

Ahojte mozem sa pridat?
Mala by som schudnut 20 kil,mam 168 cm vysku a vahu 88 kg co je fakt hrozne.
Priberam zo stresu vtedy sa vacsinou najem. Ozaj zabudla som vek mam 38 rokov.

sloniatko

ahoj majushinga i ja mam problem z bruchom je obrovske ale i nohy ruky..secko ale neboj my to spolu schudneme :) napis co jedavas a nechces sa pridat k nam do mojej temy?ked nas je viac ide to lahsie prosto lepsie :)

Majushinqa22

Tak ja mam 160cm asi 65kg,neviem vahu mame pokazenu chvalabohu,mam problemove partie hlavne brucho zadok nohy nosim velkost xl-l a pred tym xs-s chcela by som sa znovu dopracovat na povodnu vahu 50kg budem uplne staststna davam tomu tak 4mesiace dufam ze sa mi to podari ak aj nie tolko aspon po 60sa dostat

sloniatko

ahoj majushinga i ja chcem schudnut 15-18kg a jem asi takto-rano bud biely 3%jogurt+vlocky+med+ovocko alebo kusok peciva+maslo +bud mlieko alebo zeleninka desiata bud jogurt abo pecivo podla toho co bolo rano tak zas to druhe :) obed chude maso+zeleninka+malicko oleja+zemiaky alebo ryza ci kuskus,olovrant podla chuti bud ovocko ci jogurt zeleninka a vecera zeleninove salaty atam si podla chuti pridavam naco mam chut napr.-syr masko vajce ..a schudla som za tyzden 1,3kg.napis viac o sebe

Majushinqa22

Chcem sa opytat,ked budem dodrziavat taky rezim ze rano:pecivo alebo jogurt s bananom obed zemiaciky,ryza,rybka,masko a vecer uz len salat zo zelenninkou,vajicko a budem chodit behat na 20min 3-krat do tyzdna,chcela by som zhodit okolo 15kg.

sloniatko

ahoj babizna to mu moc nerozumiem napis podrobne aspon 1den co jes snad ti pomozeme :) su tu mudre baby ochotne poradit tak ti snad pomozu.no ty jes rano o 6h a potom len jeden rozok ci ako?

KissMe

exbaculka uplne vylucit sacharidy to si kde citala ??? bez sacharidov sa neda existovat. Je ale rozdiel medzi rychlymi a pomalymi, rychle- sladkosti, malinovky atd= ZLE SACHARIDY, pomale- ryza, zemiaky atd= DOBRE SACHARIDY (v rozumnom mnozstve) takze sacharidy ANO ale pomale- do krvi sa dosavaju postupne a clovek sa citi nasyteny dlhsiu dobu.