Kupa bytu, ako sa správne rozhodnuť

Príspevok v téme: Kupa bytu, ako sa správne rozhodnuť
Fero M.

Zhánam byt a narazil som na dobrý byt za dobru cenu. Problem je ako vždy v niečom.
Mne sa jedna konkretne o to, že byt nie je zateplený z vonku a je na 1. poschodi a pod bytom je len medzipriestor nad podchodom, čo vedie popod bytovku a jedna izba je nad vchodovou časťou.
Vo vchode žiju len babky, dalej nekomentujem. (nema sa kto poskladať)
Byt je dobrý, ta sa krásne porobiť a cena je priateľná.
Tlačí ma strašne čas, lebo zajtra idem na služobku a ak sa vrátim po 2 týždnoch byt už nemusí byť voľný a zas je to príliš skoro na to aby som sa rozhodol za 4 dni.
Bol som ho aj pozerať aj všetko... Stressss a nervozita

Damasska ruza

pri kupe a predaji je fajn obrátiť sa na odbornikov,
dobrá realitka si svoju prácu zastane,
dávam do pozornosti zaujímavú stranku
posli-dalej.sk, nehnutelnosti a bývanie

vendulka55

s tvojimi podmienkami by som hladala novostavbu, jednak sa vtom budes citit lepsie, aj z hladiska usetrenia to je lepsie co sa tyka energii a pod, verim ze mas hrozny stress ked ta tlaci cas, to su potom nutene rozhodnotia a rychle, tiez by som zvolila na tento problem realitku, pojde to rychlejsie

0vecka

lea_queen je to na tebe ale nikdy by som nekupoval zaraideny byt... saq je to vase uz na trvalo tak si to zariadte ako vy chcete

lea_queen

no praveze novostavbu asi nechceme, co sme sa tak bavili. celkovo sme radsej za uz zajdeny byt, najlepsie aj slusne vybaveny a tak :) no uvidime, kazdopadne dakujem za nazor

lea_queen

My tiez mame "problemy" s kupou bytu. Celkovo, nic normalne nemozme najst, ja neviem kam sa podeli dobre, slusne vypadajuce byty- tie ceny katastrofa... A ti majitelia niektori? skoda reci...

flegma

zssr - asi malo, neviem, este som tam nikdy nebola...ale v luxembursku je uradna rec nemcina a francuzstina, take prijatelnejsie pre mna ako holandctina :)