Komplikovany milenecky vztah

Príspevok v téme: Komplikovany milenecky vztah
cierna_sukna

Ahojte. Mam uz co to odzite, som par rokov vydata, ale stale mlada a pre muzov atraktivna. Mam rada sex, no mam vacsi apetit ako moj manzel. Stale som bola na starsich. Dala som sa dokopy s rozvedenym, starsim o 16 rokov. Stretavame sa ked nie kazdy, tak kazdy druhy den. Neviem, ci to kazda zena, ale ja proste vyzadujem od toho druheho vernost. Nic sme si neslubovali, nie je to laska, je to len ciste naplnenie sex.potrieb obidvoch. Mal vela zien, ja som mala tiez dost vela muzov. Este pred par dnami mi vzdy pisal, co je doma (zije s ex), ze ake ma problemy v spoluziti... vela pisal (cez net). Ja som nechcela byt zase zanesena nejakymi citovymi problemami, tak som to stale hadzala do autu, presla som na temu sex-vzdy. Posledne dni registrujem, ze nikdy nenapise prvy. Zdovodnuje to tym, ze je cez mobil a ze to tazsie... Na jednej strane mam podozrenie, ze hlada inu, ale na druhej strane mam pocit, ze citi ku mne viac.. Neviem sa v tom vyznat. Predvcerom sme sa dve hodiny rozpravali, ani nedoslo k sexu, to sa este nestalo... Bavili sme sa o hudbe, o knihach, o kadecom. Citim, ze mu je pri mne dobre. A vcera sa mal ozvat a neozval sa. Stalo sa to uz minule, ale mal taku vyhovorku, ktorej som aj celkom uverila. Neviem, co si mysliet. Nie je mi lahostajny, ved predsa sme uz nejaky ten piatok spolu, viem o nom vsetko, ja si tak velmi sukromie pred nim neotvaram. Hovorila som mu, ze mi vadi, ze je nezodpovedny, tak sa mi ospravedlnoval a mali sme vtedy najkrajsi sex za cely cas. Drzim si sice odstup, pretoze mam skusenosti z minulosti, ze chlapi si nechavali stale zadne dvierka. Ale neviem, ci mam ci nemam dovod byt taka... Mozno by mi pomohol nazor niekoho z fora, ktoremu staci tychto par viet. A mozno som si len potrebovala utriedit myslienky. Vdaka za zaujem a za pripadne odpovede.

jablkohruska

Ty si dobre o sebe namyslas. Uz ta ani frajer nechce a boji sa s tebou rozist, určite si riadna furia. Toto ani nemôže byť pravda, neveriiim

Magy

mila cierna_sukna, v tvojej spovedi mi chyba este jedna dost podstatna informacia. ci tvoje mimomanzelske sex. avantury su v ramci dohody s tvojim manzelom, alebo ho (prosto a sprosto povedane) podvadzas.
uz som totiz zazil aj manzelov, kde boli obaja uzrozumeni s tym, ze jeden z nich mal urcite potreby, ktore mu ten druhy dat/uspokojit nemohol a mal fakticky povolenie od svojej "polovicky" si tieto potreby vynahradit inde. ale to je skor vynimka, potvrdzujuca pravidlo.

pokial svojho manzela podvadzas, potom pri vsetkej ucte, co chces od nas??? aby sme ti odobrili tvoje vlastne nezodpovedne konanie?? a to si dovolis napisat "hovorila som mu, ze mi vadi, ze je nezodpovedny". dost bezohladne a sebecke.

ale v podstate z toho, co si napisala mi vychadza, ze sa ta jednoducho nabazil a mozno aj na neho mas privelky sex. apetit. a to je pre muza skor ci neskor hrozba, od ktorej uteka, ktorej sa zacne stranit. chvilu mu to vyhovuje, malo zien ma rovnaku chut na sex co sa tyka kvantity, kvality alebo frekvencie, ako muzi.
ak si prilis pozadovacna a cely svet sa u teba toci viac-menej len okolo sexu (ako si parkrat v texte naznacila), mozeme hovorit nie o nadmernej sex. ziadostivosti, ale snad o nymfomanii.
a to fakt maloktory muz ustoji.

doubledog

ak muz prestane pisat a vyhovava sa na tazkosti s pripojenim plus zacne sa s nou rozpravat o knihach, tak straca zaujem.

fíha!

tak to je fajn: ty mas manzela a od milenca chces vernost. no to je asi total nemozne. ty sama nie si verna, nemozu byt verni ani tebe. neviem, ci tvoj manzel o tvojom milencovi vie, ale ak nie, urcite by sa mu to nepacilo. tebe teda pokojne moze tvoj milenec robit to, co sa zase nepaci tebe. je to ako bumerang: hodis ho do priestoru a bespecne sa k tebe vrati.

Maoam

no ja som z toho pochopila to, ze doma zije s ex a s tebou ma sexualne stretka

ze by ta nejak lubil alebo co som nevidela nikde a fakt, ze sa zatajuje, alebo uz moc nepise je skor negativny ako pozitivny

a vyzadujes vernost, hoci vies, ze zije s exkou? hmmmmm cele divne