Kupit alebo mu nekupit darcek?

Príspevok v téme: Kupit alebo mu nekupit darcek?
dadadaggg

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Pred 2 tyzdnami som mala meniny. Na tie sme boli spolu z vecera do rana a aj cez den, ale ani mi nepovedal, ze vsetko najlepsie(vedel o nich, lebo som mu hovorila, ze poobede mozem, az ked pooslavujem s rodicmi). Na konci tyzdna ma zas narodeniny on. Mala som vyspekulovany darcek za cca 90eur - pekny znackovy sveter. Teraz neviem, ci to nebude moc prehnane, ked on mi nedal nic a moj sviatok odignoroval. Je mi blbe, ze ja mu prinesiem skoro vzdy nieco, nejaku sladkost a pod.(on sa z toho vzdy velmi tesi) a on mne nikdy nicim nespravil radost, pritom mesacne zaraba priblizne 2000eur, cize nie je to o tom, ze by nemal z coho. Nechcem lakomca, ma uz cez 30, toho uz tazko prevychovam a uz som aj ja dost stara na to, aby som to robila:-/ Cize otazka na zaver? Mam mu vobec nieco kupovat, ked zaviedol "negratulovanie si" k sviatkom?

Carie

dadadaggg: no drzim palce s tou prevychovou :-) Hej, urcite som nemala byt ja k tomu mojmu byvalemu taka dobra a robit pre neho prve posledne, ale jak hovorim, bola som sprosta a myslela som si, ze mi to raz bude chciet vratit, ze raz pochopi. Nepochopi! Nemala by som nervy niekoho prevychovavat, nastastie teraz mam priatela ktory nie je lakomy. No ale ty na to ides aspon dobre a nedas sa tak vyuzivat. Tak nech sa dari :)

dadadaggg

keksikova nic dodatocne mi nedal:-) ale ani mi to nevadi.. skor by ma potesilo, keby niekedy nieco kupil len tak, napr. zuvacky na pumpe...iba tak, lebo si spomenul
flegma tak na ten sveter sa nastastie nepytal a ani na to prehanadlo, ktore ste mi radili dat do kolaca:D
carie dakujem:-) ako sa na zaciatku zena sprava, tak chlap rata, ze sa bude spravat celu tu dobu, preto uz nespravim podobnu chybu ako pri ex, ale hned zadelim domace prace a zriadim spolocny ucet, kde na zaciatku mesiaca vlozime kazdy rovnaku ciastku a z toho sa bude platit vsetko do domacnosti, vratane stravy... tak ten moj nie je na jedlo vyberavy, vsetko mu chuti, aj bagety z pumpy:D
Mrska z kolaciku uz nezostalo chyru ani slychu, ale k narodkam Ti spravim:-D

Mrska Silvuska

...ten sveter napadol aj mna)))))
a kde mozme prist na ten kolacik? ci uz asi nie je....tak kedy bude dalsi? ja mam coskoro narodeniny:-D

Carie

No tak drzim palce, uvidis, ako sa to bude dalej vyvijat. Ak by ste spolu isli byvat tak ho aspon ovela rychlejsie spoznas a prekuknes. Napr. ten moj byvaly chamtivy ked sme spolu zacali byvat ja som kazdy den varila a on to sice vzdy zjedol ale zaroven ofrflal ze on take nejedava a nikdy mi ani neprispel ani korunou na suroviny. A na to, ze zarabal niekolko krat viac ako ja mohol prispiet aspon polovicou ked uz to zral. No mna to coskoro aj prestalo bavit a varit som mu prestala... za takychto okolnosti. Tiez si zo mna spravil sluzku, on neupratoval ale ja ak som tam nechcela zhnit v bordeli a spine musela som upratovat aj jemu. Uvidis co sa z tohto vykluje, asi si este jednu sancu zasluzi, ale ak sa to nezlepsi, tak myslim ze dievca ako ty si zasluzi niekoho, kto ti bude aspon tolko davat ako ty jemu.

keksikova

a oneskorene ti ziadny darcek nedal???? Miesto toho opakujuceho ospravedlnenia ti mohol kupit aspon cokoladu. S principu :-)

dadadaggg

malickaaaa ved este z neho kusok zostalo:-)))
uvidime, spozname sa, az ked spolu budeme spolu zit.. on by na to uz aj pristal, ale bojim sa ist zatial do toho kvoli tej setrnosti, ci to nebude az moc... a musim to na neho davkovat postupne, viacmenej nenapadne:-)))

malickaaaaa

hmmm pernikovy ...dala by som si :-)))
Tak super, ze vam to dopadlo takto, dufam ze si spokjna a ze v buducnosti to bude dobry chalan (musis si ho asi kustok vycvicit :D)
a vo vztahu je dolezita komunikacia tak ked budes mat hocico na jeho adrasu normalne mu to povedz, uprimnost nadovsetko mysli na to :-)))